Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kroni1

    veterán

    válasz nyisziati #47 üzenetére

    Szerintem meg pont az a csúsztatás és általánosítás amit te írtál. A válasz azért neked ment, mert te írtad utóljára, hogy " Néhány embernek tényleg magába kéne néznie, hogy mi az *igazi* oka a nemtetszésének."

    Szerintem aki leírja, hogy neki nem szimpi ez a csávó, az nem az egész közösségi médiát és nem a Vloggerséget minősíti unblokk. Én őszintén szólva nem tudom ki ez, de náhány videóban már összefutottam vele és láttam, hogy elég komoly, igényesnek mondható a háttér ami mögötte van, jó témákat csinál, de valahogy nekem mégis van egy fura érzésem vele kapcsolatban. Nem érzem az általa hozzáadott értéket. Mikor többen is azt írták, hogy pózőr őszintén szólva fellélegeztem, hogy nem csak én érzem ezt vele kapcsolatban. Tényleg ezt érzem én is, valamiért tenyérbemászónak tartom. És ezzel nem általánosítottam. Magyaróssy Csaba nagyon hasonló stílus, de nekem valahogy ő bejön, Winkler Robi bejön, de ez a faszi nagyon nem. És nem a szakértelmet hiányolom, hanem egyszerűen nem szórakoztat, inkább irritál. Ettől még nem hiszem, hogy pszichológiai önvizsgálatot kéne tartanom. Van akinek ő szimpi, van akinek Berki Krisztián szimpi, és ezzel sincs semmi baj, nem lehet mindenkinek egyforma ízlése.

    Peace!

    ON: Amúgy 950-ért nem rossz ajánlat már szerintem sem egy ilyen, kérdés itt az akksira hogy van garancia, erről nem olvastam semmit.

    Én amúgy egy olyan robogóra áhitozom, ami elekrtomos és rossz időjárás esetén is használható lenne. Mi kéne ehhez? Hát csak egy olyan időjárás-védelem mint anno a BMW C1-esen, és hogy csúszós időben, pl. jeges-havas úton is használható legyen két első kerék, mint pl. néhány yamaha és aprilia gépen. Igaz egy így együtt már nagyon drága robogó lenne, de a városi dugóba én tökéletesebbet nem tudnék elképzelni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák