Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • laskr99

    addikt

    válasz weberzolee #29 üzenetére

    Mivel személyes adatok vannak benne nem linkelem. De elektromos roller közösségbe bemész ott a fájlok közt megtalálod.

    M365 proval 2000km:
    Járda, ahol volt bicaj út, 30-as utcában úton.

    Inokim OX(800W) 6600km: járda 10km/h, bicaj út ahol lehet 40km/h amúgy 25, rakpart (pesti oldal), úton ahol 40-es tábla van, 50-es tábla mellett már veszélyeztetnek, feltartom a sort, 40-es táblánál még 43-4 közt tudok menni(sajna amilyen kedve van a rollernek 40-45 közt megy) ha muszáj.

    De alapból 25-30 tempót tartom, mindenhol ha nem sos sietek.Melóba végig bicaj úton megyek 21-ker->4-ker+ így marad tartalék balesetet elkerülni (tegnap körúton mellettem lévő autó gondolt egyet és index majd húzta a kormányt)+70km vagy több kihozható 1 töltésre.

    Eddig rendőrrel ennyi volt: álltunk páran odajött kerdezgette mennyivel megy meg mennyibe kerül. Majd rávágta ezért az árért tudna egy 15 éves Yamaha motort venni :DDD

    [ Szerkesztve ]

  • User64476

    őstag

    válasz weberzolee #29 üzenetére

    Így van, ha nincs típusvizsga eleve nem kerülhet segédmotor kategóriába, szóval akkor ez alapján nem büntethetnek és tilos is vele a forgalomban részvétel, mert ugye nem is kerékpár. Szerintem amúgy a sporteszköz sem egyértelműen járda... Talán inkább zárt magánterület. Jó kis feladvány ez :)

    Én még úgy tanultam, hogy a kerékpárút amit a segédmotor lakott területen kívül használhat, belül tilos. Azért él bennem elevenen az emlék, mert segédmotorom volt, jogsim viszont nem igazán szóval próbáltam keresni a kibúvókat, hol vagyok büntethető :D

Új hozzászólás Aktív témák