Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • <Lacy85>

    addikt

    válasz Noukoum #39 üzenetére

    "Úristen tűző napon melegszik az akkumulátor akárcsak töltés esetén, hát miket beszélek én."

    Itt most komolyan elgondolkodtam, hogy csak trollkodsz, vagy tényleg ennyire nincs lövésed sem még az ilyen egyszerű dolgokkal kapcsolatban sem.
    Akksi belső hőmérsékletéről beszélünk.
    A tűző napon először át kell melegednie a telefon borításának, a kijelzőnek, esetleg a nyáknak, majd az akksi burkolatának, szigetelésének, stb.
    Mire eléri a káros hőfokot, kb. meg sem tudod fogni a telefont, olyan forró lesz. Ilyen esetben meg már rég letiltanak a telefonok a magas hő miatt. Szépen kiírja, hogy túl forró a teló és ha használni szeretnéd, akkor leszel szíves megvárni, míg lehűl.
    Gondoltam ezzel nem mondok újat a szaki úrnak, de... :D

    No de hagyok itt neked 1-2 hasznos infót, hátha sikerül értelmezni a látottakat, olvasottakat:

    És egy teszt a hiper-szuper töltésről:

    "Super fast charge times are great, but it’s not a good thing if it negatively impacts long-term battery life. Temperature is a major factor in battery life.
    The Xiaomi Mi 10 Ultra charges at 80W and reaches a peak of 43.8 ° C. Worryingly, this would be even higher if the phone could draw the full 120W. This is certainly a warning sign of the longevity of the battery, as the temperatures should ideally remain below 40 ° C."
    Már a 80W is károsítja az akksit. 120W-os töltésnél még jobban melegedne.
    De tudom, rajtad kívül mindenki hülye. Ha megengeded, idéznék egy nagyon okos embertől:

    "Baromságok írása helyett inkább maradj csendben. Értem én hogy nagyon jó lenne ha megmondhatnád a tutit, de tartsd meg magadnak. "

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák