Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tixem

    addikt

    "+1 év extra garancia vételének megszűntetése..."

    Annyi változott, hogy nem regisztrálgatni kell a mysamsung fiókban, mint eddig, hanem automatikusan jár, magyarul ab start 1+1 év garival hozod ki a Media Markt-ból a cuccot. Ugyanúgy 2 éved van, mint eddig :U Csak most már a GDPR miatt nem kell még a termékregisztrációval is b*szakodni. Tudom, mert tavaly pont a GDPR bevezetése előtt vettem a Note 8-at, én még reggel kaptam meg a +1 évet. Rá egy hétre már be sem tudtam lépni a fiókba lekérni az igazoló lapot erről.
    Háztól-házig gariért kár. Ellenben nyíltak Samsung Experience Store-ok ahová beviheted és helyben megjavítanak mindent gariban. Ezzel szemben a háztól-házig garival a csodás Telemax-ba került minden telefon, hadd ne kelljen bemutatni őket. Ilyen tekintetben jobb is, hogy megszűnt. SES-be bemegyek, megmondom mi a bajom a telefonnal, megrendelik az alkatrészt X napra, akkor beviszem délelőtt, délután vagy meló után meg mehetek is érte, mert készen van. Szintén tapasztalat (kijelzőcsere).

    De persze nekem is biztos Tizen OS fut az agyam helyén. Ez mind nem is igaz, csak álmodtam. Maradtál volna inkább csendben :)

    [ Szerkesztve ]

    Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

Új hozzászólás Aktív témák