Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • musicryder

    tag

    válasz gixxer-tomee #17 üzenetére

    Ez nem poén... Sajnos a Voda telefon árakkal nagyon el van szállva, főleg mióta behozták ezt a készülék havidíjat...
    Egy közepes előfizetési csomagban is kiperkálsz például egy LG G5-ért 210e Ft-ot, míg függetlenül már 140e Ft környékén simán lehet kapni, rendes garanciával... De a másik két szolgáltatónál is hasonló kaliberű előfizetés mellett is megszerezheted 150e Ft-ért... ( személy szerint 1 hónapja gondolkoztam a G5 vásárlásán és akkor néztem végig az ajánlatokat, de sajnos a fentebb említett hatalmas árrés mindig jelen van a Vodafonenál... )
    Az árakat tekintve szerintem az előfizetési csomagoknál kapott kedvezőbb árat akarják így bezsebelni, de ha ezt veszem alapul és például vesszük a GO+EU csomagot, mely 5990 Ft, Telekomnál a Next S csomagot ( 7990 Ft ) akkor hiába az a 2e Ft-os árengedmény a csomagból, ha összességében végül ( a 2 év elteltével ) többe jön ki az ember a Vodafonenal...

    [ Szerkesztve ]

    Xperia™ X10 mini Pro, Xperia™ M2, LG G Flex 2, Xperia™ Z, Xperia™ Z5, Huawei P9, Xperia™ XZ Premium, Xperia™ 1, Iphone 12 Pro

Új hozzászólás Aktív témák