Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • daniel909

    addikt

    válasz batai15 #42 üzenetére

    hát igen, nem laggol csak sokkal egyszerűbb cserébe. ami van akinek bejön, van akinek nem. nekem nem jött be, de nem is feltétlen az egyszerűsége miatt. (az pont tetszett.) hanem azért mert nem fejlesztik tempósan h komoly alternatíva legyen. olyan mintha 50 ember fejlesztené. holott 500 embernek kéne, és nyomni a frissítéseket.
    (csak egy gyors, egyszerű példa: mikor megvettem a WP telefonom, nem ment rajta a beépített (amúgy is szög buta) chat. mikor megváltam tőle, s a szekrényem mélyére tettem még akkor sem oldották meg h menjen rendesen. persze közben ezen rész semmit nem fejlődött egyébként, 1 frissítés nem jött rá...stb) jah és kb egy évig használtam.
    ezen időintervallum alatt jött egyébként 2 vagy 3 "komolyabb" frissítés, de egyik sem ütötte meg az inge küszöböm. lett bezáró gomb, képernyő forgatás kikapcsolása stb stb. ha ez változna, eskü vissza térnék rá, mert legbelül bevallom h fasza rendszer csak hát...

    [ Szerkesztve ]

    YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

Új hozzászólás Aktív témák