Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Roadhammer

    tag

    válasz taky1974 #33 üzenetére

    Szeretem az iPhone-t, és ezekkel a hibákkal együtt is azt mondom, hogy nem cserélném le, mert vannak olyan előnyei, amik miatt még mindig ezt tartom a legjobbnak, de ha azt veszem alapul, hogy azért váltottam iOS-re, mert nem bosszantott fel semmivel, és nagyon élveztem, hogy végre van egy megbízható telefonom, mostanában meg többet bosszankodok, mint régen az androidos telefonommal, talán nem orbitális hülyeség amit írtam, hogy egy gagyi androidos telefon szintjére süllyedt az iOS 10-zel az iPhone. Mert a jól összerakott androidos telefonok is megbízhatóak már, nem a stabilitás a legfőbb érvem az iPhone mellett.

    Abban igazad van, hogy programok futnak ezeken a telefonokon, és a programokat emberek írják, akik hibáznak, tudom. Tudomásul veszem, hogy vannak bugok, fel tudom dolgozni, hogy ez ezzel jár, de azért azt jogos elvárásnak tartom, hogy egy nagyon komoly bug ne maradjon bent hónapokig. A hibás bluetooth kezelés pedig ilyen, és nem csak nálam jelentkezett, hanem a kollégámnak is ugyanígy működik, a mai napig, és együtt várjuk a megoldást. Én kínomban már a béta szoftverekre is regisztráltam magam, hogy a lehető leghamarabb tudjak használni majd egy olyan verziót, aminél végre jól működik megint a headset. És ha már ezt megtettem, akkor visszajelzést is küldtem az Apple-nek, méghozzá videóval illusztrálva a problémát.

    ""Szóval engem a Messenger alkalmazás újításai, a lufik, meg szívek, meg az új emojik rohadtul nem tudnak érdekelni,..."
    A Messenger nem az Apple alkalmazása."
    Igen, itt az Üzenetekre gondoltam, csak rosszul írtam. De hát nyilván nem az Apple felelőssége, hogy a Facebook Messenger hogy működik, az Üzenetek alkalmazást viszont az Apple írja, és ezek a szívecskés animációk, a lufik, a konfetti eső, tüzijáték, számomra nem hasznosak. Jól néz ki, és nem is zavarna a plusz funkció, ha mellette stabil maradna a rendszer.

    ""Pontosan, és az, hogy a Watch nem írja ki a második hívást, azért van, mert nem írták meg normálisan a szoftverét, hogy ilyen alapvető dolgot tudjon kezelni."
    Ez nem alapvető. Ha már beszélsz a telefonodon, akkor miért írná ki? Azt a telefon írja ki. Az órád csak egy kivetítése és segédeszköze a telefonodnak. Azért sokat ne várj tőle."
    Nekem azért lenne alapvető, mert egy telefon kiegészítője, és szerintem elsődlegesen a telefonálás funkciókat kellene kiegészítenie maradéktalanul, az összes többi, hogy pulzust mér, hogy üzeneteket olvasgathatsz, hogy nézegetheted a naptárat, az másodlagos, meg nem is igazán kényelmes órán végezni ezeket a dolgokat. Viszont, ha az első hívást ki tudja jelezni, mint a telefon, akkor a második hívást is kijelezhetné, és felajánlhatná, hogy elutasítás, vagy felvétel. De egyébként volt már példa arra is, hogy kijelezte a második hívást, nagyon nagyon ritkán, és nem jöttem még rá, hogy ez mitől függ. Meg arra se, hogy ha a második hívást a telefon bemondja, az elsőt miért nem mondja be, pedig úgy van beállítva, hogy mondja be a hívót. :) Most úgy van, hogy az elsőt a watch jelzi ki, a másodikat meg bemondja a telefon. Szóval mindent megtudok, csak egy kicsit összevissza.

Új hozzászólás Aktív témák