Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Roadhammer

    tag

    válasz #Chris #23 üzenetére

    A Plantronics nem noname attól, hogy nem ismered. Az Apple által hivatalosan ajánlott headset, apple.com-on tudod rendelni (http://www.apple.com/hu/shop/product/HA315PA/A/plantronics-voyager-legend-bluetooth-headset). És valóban vannak drágábbak a Plantronics headsetek közül is mint az enyém, de olyan nincs, ami a gyakorlatban is hozza a 10 óra beszélgetési időt ilyen, kicsi és könnyű. A telefon szar bluetooth kezelése okozza problémát, és teljesen mindegy, hogy milyen headsetet használok, a Nokiával, Samsunggal ugyanilyen sz@r az egész. iOS 9-el soha nem szakadt meg a kapcsolat a telefon, és a headset között, iOS10-zel folyamatosan, óránként többször is, de beszélgetés közben soha, csak a beszélgetés kezdetekor szokott. Mikor visszatértem iOS 9-re, újra jól működött a headset, és soha nem szakadt meg a kapcsolat. Az Watch miatt pedig kénytelen voltam iOS 10-re lépni, mikor az Apple már nem támogatta az iOS 9-et, úgyhogy megszívtam. Az meg, hogy a watch nem írja ki, hogy ki hív, egyértelműen szoftveres gond, mint az is, hogy a 3.1.1-es verzió gajra vágta a 2. generációs watch-ok nagy részét. De ha visszaemlékszel, anno az iOS 10-re való frissítés sem volt zökkenőmentes, az akik az első órákban frissítettek, megszívták, így járt a kollégám is, nem fejeződött be a frissítés, és lehetett iTunes-szal többször visszaállítani, mire megint működött. És van még egy bizonyíték, amihez még a headset se kell. Mikor újraindítom a telefont kikapcsolt bluetooth-szal, és újraindítás után bekapcsolom, egy pillanatra felvillan a jobb felső sarokban a bluetooth, aztán eltűnik, és 20-30 másodperc múlva kapcsolódik be ténylegesen. Ha felhúzod a control centert, ott is ahogy bekapcsolod, utána kiszürkül egy kicsivel, mielőtt újra bekapcsol.

Új hozzászólás Aktív témák