Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bzolo

    csendes tag

    Hát én várom ezt a tabletet.

    Elsőnek a Tesco Op3n Dott táblagép volt jó áron, kipróbálni a tabletezést. Szegény gyenge volt, de későbbiekben torrentezésre teljes megfelelt. Mostanában érte utol a végzet valami bios halál formájában.

    A második Huawei MediaPad M2 10 Full HD Wi-Fi + 4G/LTE 64GB tablet, gyönyörű kijelző, fantasztikus, bár nem túl erős hangzás, gyors memória és tárhely, remek akku teljesítmény. És egy rettentő gyenge processzor. Annyira rosszul sikerült, hogy nagyon hamar kiadták az utódját, csak sajnos nem azt vettem meg. Ezen a mai napig az android 5 fut. Meg se próbáltak ki adni rá egy újabb verziót.

    Viszont arra rájöttem hogy a nyolc coll környéki méret, ami számomra kényelmesen használható, viszont ez a variáció még a tabletek között is mostoha gyerek. A kínai gyártmány gyenge procival fut, a nevesebbek szintén, csak itt még az android verzió is évekkel le van maradva, és még jóval drágábbak is. Most a realme kis tabletje tűnik használható megoldásnak.

    Én ezért várom.

    Ha valaki tud használható kis tabletet normális áron, kérem ossza meg velünk a tudást.

Új hozzászólás Aktív témák