Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lenry

    nagyúr

    válasz razzorr #39 üzenetére

    egy francokat.

    Persze bizonyos fokig szükség van gépi munkaerőre amit az ember fizikailag képtelen megoldani,de kezd elszabadulni az egész

    innen látom mi a te bajod. te komolyan a gyárban emberformájú robotokat vizionálsz, akik miatt senkire nincs többé szükség? tudod mi egy ilyen robot, ami a Foxconnak kell? egy kamera, meg hidraulikus kar, a végén forrasztópákával. össze tud forrasztani A elemet B-vel. automata forrasztógépnek is hívhatnák, csak akkor a sok agyoniskolázott nem ugrana a robot szóra, mint most.

    Én nem kivánom neked hogy egy robotmami fektesse le a gyermekedet

    mi a picsának gyártana bárki ilyen robotokat, amiket leírsz? hol térülne meg gazdaságilag egy "robotmami"? plusz tudod hol van a technika fejlettsége ehhez még? ott, amit leírtam pár sorral föntebb. egy lépéssel se előrébb.
    ASIMO meg társai egyszerű, használhatatlan kacatok, amik baromi messze állnak attól, amitől te félsz

    és ha már ASIMO, akkor Asimov. olvass inkább azt, és majd nem félsz a robotoktól. amit leírtál, az se kevésbé scifi, mint az ő Roborsorozata.

    Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

  • mrhitoshi

    veterán

    válasz razzorr #39 üzenetére

    Már csak azért is kivitelezhetetlen, mert nincs olyan program, vagy nevezzük Mesterséges intelligenciának, ami úgy gondolkodna mint egy ember. Egy embernek vannak érzései, és ezt nem lehet átültetni. Ha meg nincsenek érzései egy robotnak, akkor nem fog "fellázadni", hiszen nincsenek érzései. Én amúgy se hinném, hogy a messzi jövőben valami haszna lenne, érzéseket "tenni" egy robotba, hiszen minek ? robot...

    PS4

Új hozzászólás Aktív témák