Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Shyciii

    veterán

    válasz dingdongkng #24 üzenetére

    Először is nem évente időintervallumról van szó, hanem 3 évesről (az más kérdés, hogy a Nothing kicsit későbbi procinál ígért be egy olyan dátumot, ami eléggé necces), a másik, hogy az hogy te mit látsz az Android X verzióját használva az előzőhöz képest, az nagyon nem ugyanaz mint ami a "motorháztető" alatt valójában van. Ezt hűen tükrözi a Windows 11-es mondatod is. Az hogy a kernel egy ponton eljut a kiforrottság szintjére mondatodat meg végképp hagyjuk, az már a non-plus ultra...
    Én majdnem 10 évet dolgoztam a Microsoftnak, így a kezem alatt jópár Windows belsős Microsoft dokumentuma a kezem közé került (és tanulnom is kellett belőle), így nekem erős rálátásom van/volt arra, hogy amit a user újdonságnak hisz az köszönőviszonyban sincs a valósággal.
    Csak úgy mellékesen említem meg, hogy a Windows 11 amióta kijött kb az összes gyermeteg, vagy súlyos használhatósági hibákat produkálja egy-egy frissítés után, de olyan szinten, hogy adatvesztéseket is okozhat, míg a Windows 10-esnél semmi ilyen probléma nem volt az elmúlt ugyanezen időintervallumban. Ennyit arról, hogy a Windows 11 szerinted egy Windows 10 más UI/UX felülettel...és ez igaz gyakorlatilag az Android-ra, MacOS, iOS-re is. Egyszóval rettentően ledegradálod a fejlesztők munkáját.

Új hozzászólás Aktív témák