Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • <Adamsky>

    nagyúr

    válasz Segal #19 üzenetére

    " ... telefonokkkal is tele a padlás ... "
    Akkor ezt ideje lenne alátámasztani valamivel. Én link-eltem egy 124 elemes listát az elmúlt ~1,5 évből (2021-es modellévtől kezdve).
    Szóval légy szíves mutass párat arról az ominózus padlásról, amire igaz:
    • 150 × 70 mm-es befoglaló méret
    • oprendszer: Android
    • van benne NFC
    ... nem lesz belőle sok.
    Ha, kicsit megengedőbb vagyok és a magasságot feljebb veszem (155 mm), de az igények közé felveszem az egyébként filléres extrának számító, de mégis eleve nagyon kevés készülékben jelenlévő vezetékmentes töltést, akkor vajon mi marad?

    Egyébként hagyjuk már ezt, hogy "teli a padlás"! Pláne azért mert aztán legközelebb (nem feltétlen te, de lehet te is) jöttök, hogy igazából tényleg nincs annyi - kisebb - készülék, mert nincs rá piaci igény. Szóval el kellene már dönteni, hogy
    a) van (ráadásul tele velük a padlás)
    b) nincs, mert nincs is rá igény
    ... mert a kettő ellentmond egymásnak.

    #21 Aryon87
    Félve kérdezem meg, hogy minek neked 3 telefon? Én egyet szeretnék, ami mint mobil (!) eszköz számomra a legtökéletesebb. Ezen kívül van egy 8"-as tablet-em, számítógépem és TV-m. Utóbbiakat csak azért említem, mert tartalmat - komolyabb mennyiségben - tuti nem telefonon fogyasztok.

    #20 Donki Hóte
    " ... a pénzükkel szavaznak ... "
    Nem látok mások fejébe, de én pl. azért nem "szavazok", mert nincs mire. A Segal-nak írt listába még azt fel se vettem, hogy ne legyen rajta notch, mert akkor konkrétan nem maradna készülék, amit említhetnénk.

    Egészen biztos vagyok benne, hogy egy max. 2 kamerás, közepes SoC-al felszerelt (nem kell csúcs, ami csak fűt és fogyaszt), de a körítést (6-as wifi, 5.2-es bt., vezetékmentes töltés) meg nem spóroló kompakt készülék tarolna.

    Amiért ilyet szerintem nem csinálnak a gyártók, annak oka hasonló lehet, mint az autóknál. A hegyomlás méretű, agyon-extrázott SUV-okat sokkal nagyobb haszonkulccsal el lehet adni, mint a kisebb vagy ne adj' Isten kis autókat (amik gyk. el is tűntek). Mindegy ez egy másik, hosszú sztori, de ebbe már nem mennék bele, mert így is hosszúra nyúlt ez a hsz.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák