Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Timer

    veterán

    válasz janeszgol #8 üzenetére

    Mire gondolsz pontosan? Ennyi pénzért nem leszek béta teszter. Egyáltalán nem tartom jó iránynak azt, hogy MediaTek SoC kerül a OnePlus-ok fedélzetére. Még a középkategóriás modellekbe se raknám a gyártó helyében. Ez a brand a nyers erőről szólt, és abban a Mediatek eddig csak kullogott a mezőny után, és őszhintén szólva inkább hiszem azt, hogy a Qualcomm az utóbbi időkben vesztett az innovatív erejéből, mint azt, hogy ez a Dimensity olyan kivételesen jó lenne. Plusz, egyedül a csúcs Snapodragon telefonoknál nem vettem észre azt, hogy idővel lassulnának, és ezekkel nem volt soha kompatibilitási problémám sem, minden mással akadt valami gond, van itthon Kirin és Exynos is.

    @h4h01: jogos, de én egy olyan készülékre várok már az OP égisze alatt, mint anno a 3-as, vagy az 5T volt: nyers erő, különösebb csicsa nélkül. A 10 Pro is nem azért olyan retek drága, mert erős. Azért olyan retek drága, mert erős, ÉS mert ott van a számomra totálisan lényegtelen kamerás trüvájkodás a Hasselblad branddel. Nem érdekel, milyen képet csinál egy mobil, félprofi géppel fotózok, ahhoz képest az összes mobil egy rossz vicc. Persze elfogadom, hogy a legtöbb embernek ez fontos szempont, és bőven elég a minőség, nekik ott van bármelyik mai csúcsmodell, de én nem szívesen fizetek ezért. Nálam ez az Ace akkor tarolna, ha átlagos kamerákkal, átlagos áron vagy picivel többért, de Snapdragon csúcshardvert adna, 12 GB RAM mellett. Ráadásul ez még külsőre is bejön, amire a 8T óta nem volt precedens.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák