Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pusszycat

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz Somatom #17 üzenetére

    Majdnem eltaláltad de tényleg. Szóval elakadt egy vesekő a vesevezetékben. Hetekig 40 fokos lázam volt, mert ott az kezdet elfertőzni meg ilyesmi. Elmentem egy magánkorházba ahol kijelentették, h 1 napom van még, ha nem operálnak meg és h akarom e. Jó szöveg. De mondta h egy igen nagy képernyős oled tv ára lesz ha úgy gondolom én is. Szóval bevezettek egy kamerát csípőfogóval farkon át, borzalom mert addig én olyat nem is halottam meg el se tudtam képzelni. Szóval betoltak a műtőbe ahol legalább 6-8 kezdő orvostanhallgató többnyire szőke csajszi igen kiváncsian nézet rám. Na mondom, ez is jól kezdődik. Szóval tök pucéran felmászattak az asztalra, majd jött a lábat szét felszolitás. Anyám, muszály másra gondolnom mert elájulok. Majd rányomtak valamit az orromra és számoljak visszafele. 3.2.1 semmi... Felültem kissé kótyagosan és mondom állj, el ne kezdjék mert még nem alszom. Mondták kezdjem elölről a számolást. A következő emléképem, h vigyorogva ébredek a szobámban. Ennyi a sztori.

    [ Szerkesztve ]

    Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

Új hozzászólás Aktív témák