Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • totron

    addikt

    válasz #90088192 #12 üzenetére

    Nem jársz messze, volt az Apple-nek egy próbálkozása lekerekített sarkú téglalap le(be)védésére talán? Így kijöttek ívelt-bumszli Google tabletek. Majd ezt megtámadták, már nem is tudom, de megszűnt a hülyeségük. Félelmetes próbálkozás, ha belegondolunk.

    Szeretné ön, ha:
    1" csak egybizonyos fokban megadott rádiuszú téglatermékek esnének extra adó alá
    2" több bizonyos formáért is hajlandó vagyok többet fizetni, pont azokért, amikre kitalálták bizonyos érdekkörök, hogy azok érnek többet (az ilyet illik kritikátlanul elfogadni!)
    3" bármilyen formára szeretnék annyi termékadót fizetni, hogy rámenjen a mindenkori fizetésem egésze, veszélyeztetve a megélhetésemet is, mert jó polgár vagyok, ide értve a természet által alkotottakat is és persze azokat is, amelyekre soha rá sem néztem, nem is használtam, így támogatva a kollektív birkaadózást

    Mit hajlandó megtenni az aktuális polkorrektség jegyében?
    1" ha járva-kelve a városban fénybontást látok bármilyen, rajtam kívül eső ok miatt, önként feladom magam, kukoricára térdeplek és 3 hós heterooktatáson veszek részt, szerződéseben előre vállalva, hogy az okítás végeztével sem döbbenek rá arra, hogy meleg vagyok
    2" nem készítek gagyi, szivárványt imitáló rajzokat zsírkrétával
    3" leszarom az egészet, van saját önismeretem és tennivalóm a saját életemben

Új hozzászólás Aktív témák