Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • peti85

    senior tag

    Én Soundpeats TruAir2-t vettem. Ez nem agybadugós, ami nekem szempont volt, mert egyszerűen nem jó az in-ear a fülembe. Teszteket olvasva kifejezetten ajánlott és én sem csalódtam. $35 volt a gyártó Aliexpress webshopjából, még júli. 1. előtt nem jött rá semmi plusz teher.
    Beszélgetési hangminőség kiváló. Másik oldalon nem is tűnt fel hogy nem telefonon beszélgetünk. A zenei teljesítménye is teljesen rendben van. Ezen az árszinten meg kiemelkedő. (Egyes tesztek jobb hangúnak írták le mint az Apple Airpods). AptX-et tud.
    Üzemidő 4-5 óra, plusz a tartó még 4x feltölti. Nagyon stabilan ül a fülben, én biciklizéshez használom (ezért is fontos volt, hogy némi zaj beszűrődjön, ne legyen in-ear). Nem tudtam úgy rázni a fejemet, hogy kiessen belőle. Rendeltem egy szilikon nyakpántot is, mert féltem hogy majd elhagyom rázós utakon, de azt nem is használom. Nagyon kényelmes is.

    [ Szerkesztve ]

    HP Elitebook 8560w DreamColor | Realme GT Master Edition | Samsung Watch 5 Pro | Panasonic P50S10E | nVIDIA SHIELD TV 2015 | Polk MagniFi MAX

Új hozzászólás Aktív témák