Hirdetés

2019. január 21., hétfő

Gyorskeresés

(#1) #71746560

(törölt tag)

Hmm 24 megapixel! :Y
Jah szoftveresen. :W

(#2) Duliee válasza #71746560 (#1) üzenetére

Duliee
(Jómunkásember)

Szövegértés?

...cserébe a szelfimodul 24 megapixeles szenzort rejt szoftveres derítőfénnyel és valós idejű portré effekttel támogatva...

Hogy mondjam, hogy értsd? Szoftveresen villan a kijelző...

[ Szerkesztve ]

(#3) pusszycat

pusszycat
(PH! kedvence)

Ha keskeny káva akkor 5.8"-6" kivéve az Lg Q6 de az meg nem kell. Miért nincs 5.5 " is hova másznak már mindig feljebb és feljebb. MacskaJancsik. :(((

" Minél előbb, annál hamarabb." - by pusszycat. Samsung 860 EVO SSD 500 GB inside :) HUAWEI P Smart - Black -

(#4) Jakesz

Jakesz
(őstag)

Várjuk még meg, hogy mennyire lesz durva az a szelfikamera a gyakorlatban is. Jól tudjuk, hogy a mpx alig számít valamit, és megkockáztatom, hogy a Galaxy S7 5 mpx-es szelfikamerája is köröket fog verni rá. De ilyen ár mellett ez nem is csoda, csak ne is csodálkozzunk rá, hogy "fúúú, de jó, 24 mpx-es kamera, ez biztos brutál jó képeket fog csinálni", mert akkor csalódás lesz.

(#5) Robi BALBOA

Robi BALBOA
(őstag)

Azért nem Xplay 7 a neve, mert ez nem az a készülék, ez egy középkategóriás Vivo.
Az Xplay sorozatból nem szokta sajnálni a jóféle hardver, meg a különböző nyalámságokat.

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika-

(#6) Soybex

Soybex
(őstag)

Elég gyenge procit kapott szegény. Árazása viszont egész korrekt. B20 lenne akkor még itthon is nyerő lenne :)

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#7) Segal válasza pusszycat (#3) üzenetére

Segal
(PH! addikt)

Van 5.5 colba is kavamentes ugy hivjak Doogee Mix

(#8) pusszycat válasza Segal (#7) üzenetére

pusszycat
(PH! kedvence)

Nem jó példa. :D

" Minél előbb, annál hamarabb." - by pusszycat. Samsung 860 EVO SSD 500 GB inside :) HUAWEI P Smart - Black -

(#9) BalanceR

BalanceR
(PH! addikt)

Mi indokolja a 24 Megapixeles szelfit?
Aki szelfimániás, nárcisztikus alkat, az úgyis csak instára, meg facebookra teszi fel a képeket széteffektelve, arra meg egy 5MPes kép is bőven jó lenne...

►PHONE: Xiaomi MI Note 3 ►TAB: HP Pavilion X2 Win10 ►WATCH:SmarWatch2 ►FIT: MiBand 1S

(#10) Segal válasza pusszycat (#8) üzenetére

Segal
(PH! addikt)

En nem azt irtam hogy jo telefon hanem azt hogy letezik:DDD

(#11) Lami66 válasza pusszycat (#8) üzenetére

Lami66
(fanatikus tag)

(Lenovo) ZUK Edge, 5,5" viszont nem nyújtott kijelzős, de csak 143 mm.

(#12) Matada2.3

Matada2.3
(PH! kedvence)

Ahogy nézem, ez a 450 teljesen ugyanaz, mint a 625. Teljesen jó.

Finn the human --> S8

(#13) Swinegod

Swinegod
(senior tag)

18:9 olyan, mint a jack elvétele. Bődületes baromság aminek semmi értelme, de mivel egy nagy brand bevezette, most ez a menő

Meizu Pro 7, P25, 4/64 | Acer Aspire Nitro (17,3") Black Edition [2016]

(#14) Robi BALBOA válasza Swinegod (#13) üzenetére

Robi BALBOA
(őstag)

A jack elvétele az más tészta, de a képarány nyújtása nagyon is jó, én személy szerint egy 21:9-es telónak örülnék a legjobban, mivel kb az összes film szélesvásznú, a mostani 16:9-es telómon alul felül leshetem a fekete sávot, meg az osztott képernyőnek is így van igazán értelme.

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika-

(#15) Polarstar

Polarstar
(PH! nagyúr)

Meg sem állunk a 100 megapixeles fotókért! K. Ronaldót minden szobafalra! :DDD

Blackberry ID on BBM: E385B7C8 Key2 Telegram newschannel-> t.me/crossnordic ursa.major-et-tutanota.com

(#16) Swinegod válasza Robi BALBOA (#14) üzenetére

Swinegod
(senior tag)

Pár órát volt nálam egy S8 illetve egy S8+ is és azon kívül, hogy rájöttem az Edge tényleg akkora szar mint hittem, a szemem kivérzett attól, hogy mennyire magas mind2, egyszerűen bántotta a szemem. (Gondoltam rá, hogy lehet az AMOLED az, de a mostani J5 kijelzője nagyon tetszett szóval nemhiszem) Arról nem is beszélve, hogy ahogy én használom a telefont, tehát kisujjra rátéve, az alsó harmadát ha beértem rendesen, míg a 16:9-es RPronak kb a felét (Méret mind1 hiszen az egyik "kávamentes"). A Mi Mixnél mondom, hogy ok a 17:9 mert az tök széles ígyis, alig vág le 16:9 tartalmat, de ez egyszerűen nem jó. Lehet valakinek bejön, de tapasztalatok alapján baromság

[ Szerkesztve ]

Meizu Pro 7, P25, 4/64 | Acer Aspire Nitro (17,3") Black Edition [2016]

(#17) pusszycat válasza Lami66 (#11) üzenetére

pusszycat
(PH! kedvence)

Jónak tűnik,felírtam a listámra. :)

(#18) Robi BALBOA válasza Swinegod (#16) üzenetére

Robi BALBOA
(őstag)

Hát itt jönnek az egyéni preferenciák a képbe. ;)

Mondjuk ami igaz az igaz, ilyen széles készülékeknél, nagyon kellene arra figyelni, hogy az adott készülék milyen bevonatot kapjon a jobb fogás érdekében.

Valamelyek nap megfogdostam az új Nokia5-öt, és a bevonata nagyon bejött, jól esett fogi.

Az új Samuk nekem is nagyon csúszósak, az edge dolog nekem sem jön be annyira, főleg, hogy nincsen funkciója.

(#19) T_chris válasza Swinegod (#16) üzenetére

T_chris
(PH! addikt)

Hja. Az egykezes kezelhetőséget kukázzák az ilyen arányú kijelzők. Az S7 is nagy már egykezes kezelésre. Egy S5 mini méretű cucc viszont rohadt jól kezelhető.

A nagy tudású uraknak felhívnám a figyelmét arra, hogy a Windows ugyan sok mindenre nagyon jó, de Linuxnak speciel nagyon szar. by:csfeco

(#20) jUUh

jUUh
(őstag)

Pont 5,99-es képernyő... :DDD

Xiaomi Redmi Note 5 4/64GB

(#21) SkyLine3000

SkyLine3000
(PH! addikt)

Nagyon sok éretelme van 24mpx-elt pakolni ilyen kicsi (szelfi)szenzorba... Parasztvakítás a köbön.
Ehhez a felbontáshoz meg bőven elég lenne egy 5ös kijelző.

(#22) fateless válasza Jakesz (#4) üzenetére

fateless
(PH! kedvence)

Azért az oppo, vivo nem egyenlő a doogee, inew homtom és társaival kamera tekintetében sem...

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#23) tibcsi0407 válasza fateless (#22) üzenetére

tibcsi0407
(PH! félisten)

Én már sok topikban próbáltam ezt elmagyarázni. Eddig sikertelenül. Amiről nem hall valaki, az csak szar lehet. Ennyi az egész.

----tibcsi ®---- 1+6 |||| Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! SPEmall.com-mal kapcsolatos kérdésekben nem tudok segíteni!

(#24) SkyLine3000 válasza fateless (#22) üzenetére

SkyLine3000
(PH! addikt)

Attól még semmi értelme annak a 24mpx-nek. :) Lehet az akármilyen gyártó.

(#25) fateless válasza SkyLine3000 (#24) üzenetére

fateless
(PH! kedvence)

Kérlek, olvass vissza, miről volt szó.
Nem arról beszélünk, hogy van-e értelme, hanem hogy nem "gagyi kínai".

(#26) SkyLine3000 válasza fateless (#25) üzenetére

SkyLine3000
(PH! addikt)

Én meg azért írtam, h akármilen gyártó. Tök mindegy, h Samu, LG, Alma, stb, vagy Oppo, Vernee, stb. Akkor sincs értelme. A cikkben szereplő Vivo meg tényleg nem gagyi.

(#27) fateless válasza SkyLine3000 (#26) üzenetére

fateless
(PH! kedvence)

Tudjuk, hogy azért írtad :U

(#28) DemonDani

DemonDani
(PH! addikt)

Az utolsó képen nem is ez a telefon szerepel. :N

asd fgh jkl éáű

(#29) Duliee válasza DemonDani (#28) üzenetére

Duliee
(Jómunkásember)

Ja, az totál más modell képe

(#30) Gibo válasza Robi BALBOA (#5) üzenetére

Gibo
(fanatikus tag)

Remélem igazad lesz, és tényleg jön egy felturbózott verzió sd660-al illetve vmi normális megjelenítövel és b20-al.

[ Szerkesztve ]

Nokia 6101 -> Samsung J700 -> Samsung C5212 -> Samsung S8500 (Wave) -> Samsung S4 Mini -> Honor 7 -> ZUK Edge

(#31) Robi BALBOA válasza Gibo (#30) üzenetére

Robi BALBOA
(őstag)

Eddig is nagyok voltak belpiacon, de must nagyon rákapcsolnak, Labdarúgó VB hivatalos támogatója, nemzeközileg is terjeszkedni akarnak, híd el lesz itt minden, snapi 835, 6-8gb memória, Dac+amp, ők jöttek ki elsőnek a QHD kijelzővel még annak idején, úgyhogy a 4k sem lehetetlen(persze felesleges), stereó hangszórók(remélem), az aksi ami még kérdéses, de pl az első Xplay-ben azzal is villantottak 3400-as volt akkor, amikor kb mindenki ilyen 2000-2400-asal tolta.

Úgyhogy fix, hogy jönnek valami durvával.

(#32) kontrobi

kontrobi
(fanatikus tag)

"....le kényszerülne mondani...." :W

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.