Hirdetés

2018. május 27., vasárnap

Gyorskeresés

(#1) #71746560

(törölt tag)

Hmm 24 megapixel! :Y
Jah szoftveresen. :W

(#2) Duliee válasza #71746560 (#1) üzenetére

Duliee
(Jómunkásember)

Szövegértés?

...cserébe a szelfimodul 24 megapixeles szenzort rejt szoftveres derítőfénnyel és valós idejű portré effekttel támogatva...

Hogy mondjam, hogy értsd? Szoftveresen villan a kijelző...

[ Szerkesztve ]

Redmi Note 5 4/64 - coming soon

(#3) pusszycat

pusszycat
(PH! kedvence)

Ha keskeny káva akkor 5.8"-6" kivéve az Lg Q6 de az meg nem kell. Miért nincs 5.5 " is hova másznak már mindig feljebb és feljebb. MacskaJancsik. :(((

" Minél előbb, annál hamarabb." - by pusszycat. HyperX Fury SSD 240 GB inside :) HUAWEI P Smart - Black -

(#4) Jakesz

Jakesz
(őstag)

Várjuk még meg, hogy mennyire lesz durva az a szelfikamera a gyakorlatban is. Jól tudjuk, hogy a mpx alig számít valamit, és megkockáztatom, hogy a Galaxy S7 5 mpx-es szelfikamerája is köröket fog verni rá. De ilyen ár mellett ez nem is csoda, csak ne is csodálkozzunk rá, hogy "fúúú, de jó, 24 mpx-es kamera, ez biztos brutál jó képeket fog csinálni", mert akkor csalódás lesz.

(#5) Robi BALBOA

Robi BALBOA
(őstag)

Azért nem Xplay 7 a neve, mert ez nem az a készülék, ez egy középkategóriás Vivo.
Az Xplay sorozatból nem szokta sajnálni a jóféle hardver, meg a különböző nyalámságokat.

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika-

(#6) Soybex

Soybex
(őstag)

Elég gyenge procit kapott szegény. Árazása viszont egész korrekt. B20 lenne akkor még itthon is nyerő lenne :)

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#7) Segal válasza pusszycat (#3) üzenetére

Segal
(PH! addikt)

Van 5.5 colba is kavamentes ugy hivjak Doogee Mix

www.nokiaprogramok.hu

(#8) pusszycat válasza Segal (#7) üzenetére

pusszycat
(PH! kedvence)

Nem jó példa. :D

" Minél előbb, annál hamarabb." - by pusszycat. HyperX Fury SSD 240 GB inside :) HUAWEI P Smart - Black -

(#9) BalanceR

BalanceR
(PH! addikt)

Mi indokolja a 24 Megapixeles szelfit?
Aki szelfimániás, nárcisztikus alkat, az úgyis csak instára, meg facebookra teszi fel a képeket széteffektelve, arra meg egy 5MPes kép is bőven jó lenne...

►PHONE: Xiaomi MI Note 3 ►TAB: HP Pavilion X2 Win10 ►WATCH:SmarWatch2 ►FIT: MiBand 1S

(#10) Segal válasza pusszycat (#8) üzenetére

Segal
(PH! addikt)

En nem azt irtam hogy jo telefon hanem azt hogy letezik:DDD

www.nokiaprogramok.hu

(#11) Lami66 válasza pusszycat (#8) üzenetére

Lami66
(fanatikus tag)

(Lenovo) ZUK Edge, 5,5" viszont nem nyújtott kijelzős, de csak 143 mm.

(#12) Matada2.3

Matada2.3
(PH! kedvence)

Ahogy nézem, ez a 450 teljesen ugyanaz, mint a 625. Teljesen jó.

Finn the human

(#13) Swinegod

Swinegod
(senior tag)

18:9 olyan, mint a jack elvétele. Bődületes baromság aminek semmi értelme, de mivel egy nagy brand bevezette, most ez a menő

Xiaomi Redmi Pro (128/4) \Powered by Miui 9/ | Acer Aspire Nitro (17,3") Black Edition [2016]

(#14) Robi BALBOA válasza Swinegod (#13) üzenetére

Robi BALBOA
(őstag)

A jack elvétele az más tészta, de a képarány nyújtása nagyon is jó, én személy szerint egy 21:9-es telónak örülnék a legjobban, mivel kb az összes film szélesvásznú, a mostani 16:9-es telómon alul felül leshetem a fekete sávot, meg az osztott képernyőnek is így van igazán értelme.

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika-

(#15) Polarstar

Polarstar
(PH! nagyúr)

Meg sem állunk a 100 megapixeles fotókért! K. Ronaldót minden szobafalra! :DDD

Eladó Citizen Promaster díszdobozos készlet extra elemekkel. Blackberry ID on BBM: 2BE08052 Delete Facebook!

(#16) Swinegod válasza Robi BALBOA (#14) üzenetére

Swinegod
(senior tag)

Pár órát volt nálam egy S8 illetve egy S8+ is és azon kívül, hogy rájöttem az Edge tényleg akkora szar mint hittem, a szemem kivérzett attól, hogy mennyire magas mind2, egyszerűen bántotta a szemem. (Gondoltam rá, hogy lehet az AMOLED az, de a mostani J5 kijelzője nagyon tetszett szóval nemhiszem) Arról nem is beszélve, hogy ahogy én használom a telefont, tehát kisujjra rátéve, az alsó harmadát ha beértem rendesen, míg a 16:9-es RPronak kb a felét (Méret mind1 hiszen az egyik "kávamentes"). A Mi Mixnél mondom, hogy ok a 17:9 mert az tök széles ígyis, alig vág le 16:9 tartalmat, de ez egyszerűen nem jó. Lehet valakinek bejön, de tapasztalatok alapján baromság

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Redmi Pro (128/4) \Powered by Miui 9/ | Acer Aspire Nitro (17,3") Black Edition [2016]

(#17) pusszycat válasza Lami66 (#11) üzenetére

pusszycat
(PH! kedvence)

Jónak tűnik,felírtam a listámra. :)

(#18) Robi BALBOA válasza Swinegod (#16) üzenetére

Robi BALBOA
(őstag)

Hát itt jönnek az egyéni preferenciák a képbe. ;)

Mondjuk ami igaz az igaz, ilyen széles készülékeknél, nagyon kellene arra figyelni, hogy az adott készülék milyen bevonatot kapjon a jobb fogás érdekében.

Valamelyek nap megfogdostam az új Nokia5-öt, és a bevonata nagyon bejött, jól esett fogi.

Az új Samuk nekem is nagyon csúszósak, az edge dolog nekem sem jön be annyira, főleg, hogy nincsen funkciója.

(#19) T_chris válasza Swinegod (#16) üzenetére

T_chris
(PH! addikt)

Hja. Az egykezes kezelhetőséget kukázzák az ilyen arányú kijelzők. Az S7 is nagy már egykezes kezelésre. Egy S5 mini méretű cucc viszont rohadt jól kezelhető.

Gyúrjatok rá idén itt a 14. PH! Tábor: https://itcafe.hu/tema/14_prohardver_tabor/friss.html

(#20) jUUh

jUUh
(őstag)

Pont 5,99-es képernyő... :DDD

Xiaomi Redmi Note 3 Special Edition | Xiaomi Redmi 2 Pro

(#21) SkyLine3000

SkyLine3000
(PH! addikt)

Nagyon sok éretelme van 24mpx-elt pakolni ilyen kicsi (szelfi)szenzorba... Parasztvakítás a köbön.
Ehhez a felbontáshoz meg bőven elég lenne egy 5ös kijelző.

Lg G3 3/32 Titan

(#22) fateless válasza Jakesz (#4) üzenetére

fateless
(PH! kedvence)

Azért az oppo, vivo nem egyenlő a doogee, inew homtom és társaival kamera tekintetében sem...

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#23) tibcsi0407 válasza fateless (#22) üzenetére

tibcsi0407
(PH! félisten)

Én már sok topikban próbáltam ezt elmagyarázni. Eddig sikertelenül. Amiről nem hall valaki, az csak szar lehet. Ennyi az egész.

----tibcsi ®---- 1+5

(#24) SkyLine3000 válasza fateless (#22) üzenetére

SkyLine3000
(PH! addikt)

Attól még semmi értelme annak a 24mpx-nek. :) Lehet az akármilyen gyártó.

Lg G3 3/32 Titan

(#25) fateless válasza SkyLine3000 (#24) üzenetére

fateless
(PH! kedvence)

Kérlek, olvass vissza, miről volt szó.
Nem arról beszélünk, hogy van-e értelme, hanem hogy nem "gagyi kínai".

(#26) SkyLine3000 válasza fateless (#25) üzenetére

SkyLine3000
(PH! addikt)

Én meg azért írtam, h akármilen gyártó. Tök mindegy, h Samu, LG, Alma, stb, vagy Oppo, Vernee, stb. Akkor sincs értelme. A cikkben szereplő Vivo meg tényleg nem gagyi.

Lg G3 3/32 Titan

(#27) fateless válasza SkyLine3000 (#26) üzenetére

fateless
(PH! kedvence)

Tudjuk, hogy azért írtad :U

(#28) DemonDani

DemonDani
(PH! addikt)

Az utolsó képen nem is ez a telefon szerepel. :N

asd fgh jkl éáű

(#29) Duliee válasza DemonDani (#28) üzenetére

Duliee
(Jómunkásember)

Ja, az totál más modell képe

Redmi Note 5 4/64 - coming soon

(#30) Gibo válasza Robi BALBOA (#5) üzenetére

Gibo
(fanatikus tag)

Remélem igazad lesz, és tényleg jön egy felturbózott verzió sd660-al illetve vmi normális megjelenítövel és b20-al.

[ Szerkesztve ]

Nokia 6101 -> Samsung J700 -> Samsung C5212 -> Samsung S8500 (Wave) -> Samsung S4 Mini -> Honor 7 -> ZUK Edge

(#31) Robi BALBOA válasza Gibo (#30) üzenetére

Robi BALBOA
(őstag)

Eddig is nagyok voltak belpiacon, de must nagyon rákapcsolnak, Labdarúgó VB hivatalos támogatója, nemzeközileg is terjeszkedni akarnak, híd el lesz itt minden, snapi 835, 6-8gb memória, Dac+amp, ők jöttek ki elsőnek a QHD kijelzővel még annak idején, úgyhogy a 4k sem lehetetlen(persze felesleges), stereó hangszórók(remélem), az aksi ami még kérdéses, de pl az első Xplay-ben azzal is villantottak 3400-as volt akkor, amikor kb mindenki ilyen 2000-2400-asal tolta.

Úgyhogy fix, hogy jönnek valami durvával.

(#32) kontrobi

kontrobi
(fanatikus tag)

"....le kényszerülne mondani...." :W

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.