2017. április 28., péntek

Gyorskeresés

(#1) rdt89

rdt89
(őstag)
LOGOUT blog

Ezt a V30-at egyre inkább várom, nagyon mozgatja a fantáziámat.

(#2) hagel

hagel
(PH! nagyúr)

Ez az itt-ott ívelgetett kijelző egyre inkább a felesleges dolgok reszelgetése.
A formát újra keverik a funkcióval.

Magyar BlackBerry Közösség - Magyar Channel-Surfer BBM Channel - C001A9A73 Face: Crossnordic

(#3) oriic

oriic
(HÁZIGAZDA)

Lehet hogy egyedül vagyok a véleményemmel, de a G-Flex féle homorú kijelző nekem a mai napig tetszik.

Polar Loop FT7 Fitnesz karóra pulzusmérővel (Új, 2 év garancia) - 15000 Ft --->https://goo.gl/2wPJ0A

(#4) bacsis

bacsis
(Közösségépítő)
LOGOUT blog (1)

Máig nagy elégedettséggel használom a g-flex(1)-emet... volt g flex2-m is, de az kicsi volt nekem, az 5.5 colon annyira nem jött ki az ív... s nagyon szomorúan konstalálom, hogy nem lesz flex 3 :(

(#5) SolidMetal91

SolidMetal91
(újonc)

A mostani oledek hajlamosak még a beegesre meg arra, hogy pár év után szarul néznek ki?

(#6) marcarc

marcarc
(tag)

Lehet tudni kb. G6 utan mennyivel jelentik be?

(#7) tomboy0013

tomboy0013
(PH! addikt)

Na akkor mindenképpen meg kell venni a G6-ot ha normális sík képernyőt szeretnék mert ezeknek is elborul az agyuk nemsokára.... Remek.

(#5) SolidMetal91: Természetesen hajlamosak.

(#6) marcarc: Sajnos képtelenek elárulni. Kérdeztem már őket, de csak a süket duma van hogy nem tudnak még hivatalos infót mondani. Szerencsétlen egy banda, 2 hónapja bemutatták és magyar ár még mindig nincs. Ebből a szempontból nem igazán kedvelem az LG-t, annyira töketlenek. Addig ültek a G6-on, hogy az S8 mellett megint nem fog labdába rúgni. Gondolom a V30 megint nem jön Európába, nehogy esélye legyen már populárisnak lenni...

[ Szerkesztve ]

(#8) Aryon87

Aryon87
(PH! kedvence)

Feldughatják a kijelzőt maguknak, ha a V-széria továbbra sem lesz Európába szánt modell..
V10 népszerű volt, mert abból legalább jött hozzánk is GSM boltokba, majd jött a V20, ami csak 1 helyen kapható (1 év garanciával!!! ami tényleg viccnek is rossz), ráadásul azzal még enyhíthettek volna a G5 bukásán, de nem, a barmok nem akarják Európába a V-szériát.. Na a V30 se lesz különb..
Sorozatosan lövik az öngólt.

marcarc: V20 bemutatkozása után kb 2 hónappal jelent meg.. Látod, a G6-al is mennyire sietnek.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate 9 Moonlight Silver + LG G3 titan

(#9) marcarc válasza Aryon87 (#8) üzenetére

marcarc
(tag)

Koszi. Azert van ott is baj boven:D

(#10) janeszgol válasza Aryon87 (#8) üzenetére

janeszgol
(PH! addikt)

Minden LG-re 1 év a gari. A többi sajnos igaz. Nem is értem, mit akar a gyártó. Miért késlekedik?

A női nemnél csak a női igent szeretem jobban. | Teljes skip: LG, Sony. Csak android.

(#11) Aryon87 válasza janeszgol (#10) üzenetére

Aryon87
(PH! kedvence)

Kivéve a szolgáltatósok, de ide ugye ez nem érvényes.

Hogy miért késlekednek vele? Mert töketlenek. Nézz be az S8 topikba, lassan elfüstöl, úgy pörög.
G6? Sehol, de még infó sincs hogy mikor kerül a boltokba, meg hogy egyáltalán lesz-e valamelyik szolgáltatónál..
Ezért siettek a MWC-n.. Satöbbisatöbbi..
Na a V30-nál tuti ugyanezt játszák el. Bemutatják kb szeptemberben, azt valamelyik boltban jó esetben rá 2 hónapra megveheted angol nyelvvel, mint a V20-at. Mert az nem tud magyarul..

[ Szerkesztve ]

(#12) aelod

aelod
(PH! addikt)

Egy szó ugrott csak be amikor olvastam a cikket a lekerekített kijelzővel kapcsolatban: Miért?!

Minek áll be a sorba minden gyártó az edge kijelző terén? Használhatatlan design f*s. Már a 2.5 D-re is igen nehéz normális kijelző védő fóliát/ üveget venni nem, hogy ezekre...
Arról nem is beszélve, hogy a méretháború következtében a tepsik széle is kijelző és össze-vissza fogdossa az ember...

(#11) Aryon87

Elvileg májusban jön ide.

[ Szerkesztve ]

"Aki embernek hitvány az magyarnak alkalmatlan."

(#13) Aryon87 válasza aelod (#12) üzenetére

Aryon87
(PH! kedvence)

Tudom, hogy májusban, de ha emlékszel az interjúra (vagy valami hasonlóra), verték a mellüket, hogy a konkurenst akarják beelőzni.. Sikerült :C

(#14) aelod válasza Aryon87 (#13) üzenetére

aelod
(PH! addikt)

Persze :DDD
A g6-ba azért került régebbi SoC, meg azért akadozik az eladás...
Pedig nagyon tetszik és frankó telefon lett a G6. A V széria pedig igazán jöhetne rendesen mivel abban vannak csak az igazi technológia villantások.

(#15) Aryon87 válasza aelod (#14) üzenetére

Aryon87
(PH! kedvence)

Akadozik az a...p---..
Akárhogy nézem a sorra bemutatkozó telókat, a G6 lesz az egyetlen aki tavalyi hardverrel jön ki.. :C

(#16) aelod válasza Aryon87 (#15) üzenetére

aelod
(PH! addikt)

Mint anno a S808-al szerelt G4. Igaz ott a S810 hőkezelési gondjai miatt voltak kénytelenek az utóbbit választani.
Kár a G6-ért. Nagyon jó design (ami elvileg nyert is valami díjat), korrekt használhatóság, jó kamera de elég elbaltázott marketing. Volt egy cikk, hogy egyes gyártók mennyi pénzt feccöltek marketingre.

(#17) tomboy0013 válasza Aryon87 (#15) üzenetére

tomboy0013
(PH! addikt)

Úgy látszik a páros modellekkel innentől kezdve ezt fogják játszani. A G4-et is S808-cal adták ki, most ezt meg S821-gyel. Bánná egyébként a fene, hisz ha nem játszom észre se venni a különbséget az idei procis készülékekhez képest, de legalább haladnának vele meg jól áraznák. De nem is haladnak meg borítékolható az indokolatlanul magas ár is itthon.

(#16) aelod: Nekik felesleges is lenne többet ölni marketingre, így se tudják szállítani a terméket.

[ Szerkesztve ]

(#18) aelod válasza tomboy0013 (#17) üzenetére

aelod
(PH! addikt)

Külföldi árakból kiindulva itthon sem lesz olcsó mulatság a G6... :(

(#19) Aryon87 válasza tomboy0013 (#17) üzenetére

Aryon87
(PH! kedvence)

5 boltban már van elvileg G6

(#20) tomboy0013 válasza Aryon87 (#19) üzenetére

tomboy0013
(PH! addikt)

Na ha sufnyi GSM-ekbe ennyibe kerül akkor mennyi lesz mondjuk az eDigital-nál vagy a MM-ba? :D

[ Szerkesztve ]

(#21) Aryon87 válasza tomboy0013 (#20) üzenetére

Aryon87
(PH! kedvence)

Minimum 260k :D

(#22) tomboy0013 válasza Aryon87 (#21) üzenetére

tomboy0013
(PH! addikt)

A Telekomba bízok hogy ezt is jól beárazza mint az S8-at jóval a független ár alá. Amúgy is inkább azt választanám a 2 év garancia miatt. Bár a telekom is érdekes, a P10 múltkor 185 vagy mennyi volt listaáron most meg már drágább mint az S8.... A P10 plusz meg 310 Remélem a G6 árazásakor nem gurul el a gyógyszer és 200-tól nagyon nem mennek fentebb.

(#23) doooo válasza oriic (#3) üzenetére

doooo
(senior tag)

Nem vagy egyedül.

(#24) Aryon87 válasza tomboy0013 (#22) üzenetére

Aryon87
(PH! kedvence)

Ismerve őket simán feltolják az árakat..

(#25) batai15

batai15
(PH! félisten)

A kis index képen miért xiaomi note van ?

"A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél". John C. Maxwell******* Redmi note 3 pro eladó!

(#26) tomboy0013 válasza Aryon87 (#24) üzenetére

tomboy0013
(PH! addikt)

Mindegy csak kezdjék jó áron, hogy gyorsan le tudjak rá csapni :D

(#27) SkyLine3000

SkyLine3000
(őstag)

Ragyogó... Az Lg is elkezdi ezt az idióta, oldalt ívelt, edge kijelzőt... Egy vásárlót máris elvesztettek.

Lg G3

(#28) hagel

hagel
(PH! nagyúr)

S8 ittapirosholapiros kijelzője jó lesz! :DDD :DDD
Tényleg nem értem őket. Az LG G6 klassz! Nekem is tetszik, de hogy kiba... késik ez is itthon???
Még mindig porszívóból/klima/TV-ból él a cég itthon? (igaz, az nyereséges.)

Magyar BlackBerry Közösség - Magyar Channel-Surfer BBM Channel - C001A9A73 Face: Crossnordic

(#29) Aryon87 válasza hagel (#28) üzenetére

Aryon87
(PH! kedvence)

Minek nekünk telefon, jó lesz az a 3 egyike is :D

(#30) Nyugis

Nyugis
(fanatikus tag)

Üdv

Az lg-nek sok innovatív ötlete van csak a kivitelezés során mindig van valami ami félre megy.
Lassab, erotlenebb, hamarabb lemerül stb.
Ismerős az érzés nem de bár? 😉

(#31) Medocsabi válasza oriic (#3) üzenetére

Medocsabi
(senior tag)

Nem vagy egyedül, g4em van,és egy jó darabig nem fogom lecserélni! :) (hacsak meg nem murdel)

Ami nem öl meg az megerősít.Kivéve a Medve.... ...A Medve az megöl!

(#32) Haugland

Haugland
(fanatikus tag)

Egész jó!
Most kiszivárogtatják, szeptemberben bemutatják, aztán 2019-ben elkezdik értékesíteni majd ;]

(#33) hito válasza batai15 (#25) üzenetére

hito
(PH! nagyúr)

Elolvastad a cikket? :P

aelod: nem minden gyártó állt be a sorba. Huawei-nek nincs hajlított, sem lekerekített kijelzőjű telefonja. És még csak pletyka szinten se olvasni róla, hogy lesz.

[ Szerkesztve ]

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#34) tomboy0013 válasza hito (#33) üzenetére

tomboy0013
(PH! addikt)

Szerintem ő a 2,5D-re is gondol, végülis az is kerekítve van és arra sem lehet normális üvegfóliát találni. A Huawei-nek elég sok 2,5D üveggel ellátott telója van.

(#35) hito válasza tomboy0013 (#34) üzenetére

hito
(PH! nagyúr)

Mármint aelod? Nem, ő az Edge kivitelre gondolt, a 2.5D-t csak megemlítette, hogy már az is határeset.

(#36) aelod válasza hito (#33) üzenetére

aelod
(PH! addikt)

Egy nagy gyártó kivételével mindegyik...
De majd a következő hüvely is az lesz nyugi, jack csati nélkül ;]

(#37) hito válasza aelod (#36) üzenetére

hito
(PH! nagyúr)

Akkor egy darabig megmarad a Mate 8 :D

Egyébként nem hinném, hogy beállnak a sorba. Elég nyugger tempóban követik a piaci trendeket. VR-ben sem látnak túl nagy fantáziát. Van egy 80eFt-os szemüvegük, ami kb. elérhetetlen, nem kapható. Közölték, hogy azért, mert nem igazán hisznek a VR jövőjében :Y

(#38) Matada2.3

Matada2.3
(PH! addikt)

Helyes, túl sok az, hogy a Samsung birtokolja az OLED panelek gyártásának több mint 90%-át. Elvileg a Google is támogatja ebben az LG-t, kiderül mi lesz még :)

Finn the human --> Huawei G8

(#39) batai15 válasza hito (#33) üzenetére

batai15
(PH! félisten)

hogy őszinte legyek nem, de pótoltam :R

"A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél". John C. Maxwell******* Redmi note 3 pro eladó!

(#40) mjani1172

mjani1172
(senior tag)

A G6 nál is látszódik, az LG nem érti mi miért történik, jelen állás szerint pár éven belül megzuhannak.
Igazából nem sajnálom őket, aki a saját hibájából sem tanul azt így jár.

(#41) Z.É.T. válasza hito (#33) üzenetére

Z.É.T.
(tag)

Mate 9 pro (/Porsche Design), Honor Magic?

(#42) Arween

Arween
(senior tag)

Lg-nél komolyan nem normálisak,adott egy brutál jó vonal a V10-em a legjobb,legszebb telefonom eddig,de ezek nem hozzák Európába se a V20/V30 modelleket.Normálisak?? :W :W Ez a hajlított kijelző tök felesleges,maranának a megszokott vonalon.Hajlított kijelzővel adják ki a flex3-at,ne a v30-at :((
Pedig nagyon vártam a V-as szériát ,lassan cserélném a telefonom,de ezek szerint a V30-ra is hiába várok.:(

Tipikus Teréz anya típus vagyok,csak piszok jól titkolom :)

(#43) kromatika

kromatika
(PH! addikt)

"dupla ív"Na ez az amire szerintem semmi szükség.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.