Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • haxiboy

    veterán

    válasz timar88 #5 üzenetére

    Felhasználás kérdése, nekem itt a városban (Dunaújváros) tökéletes a Xiaomi Pro2 mókolt firmware-vel természetesen mert a gyárinál valami kegyetlen a gázkar görbéje, előtte már hozzá szoktam a Birdekhez. Kis ráfordítással (Kb a roller ára még 1x) elég komoly gépezet lehet belőle mind biztonság (felfüggesztés, nagyobb átmérőjű gumik, normális fékek), mind erő és hatótáv tekintetében. Bár ha az enyém megkapja az upgradeket sem fogok vele száguldozni, nem arra vannak ezek kitalálva.
    De elugrani a boltba, masszázsra, bankba menni, vagy csak a könyvelőmhöz átvinni a papírokat tökéletes. Olcsóbban feltöltöm még a 70ft-os árammal is mint amennyiből kiállok az autóval a parkolóból (és visszaállni már tuti nem lesz helyem, itt úgy kell vadászni a parkolókat akár napközben akár éjszaka).

    Hogy a cikkhez is hozzászóljak : Ennyi pénzért megint csak a logót fizeti ki az ember, szoftveres tekintetben megint a közösségre van bízva a sok bug megoldása, már ha lehetséges egyáltalán.

    [ Szerkesztve ]

    Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

  • Rotyi

    aktív tag

    válasz timar88 #5 üzenetére

    Én pl most adtam el a robogót, és pont opció lenne egy ilyen (na nem ez) a kiváltására. Télen nem motoroztam.
    Fiatalkoromban bármit megszereltem a Babettán, de a nemrég eladott Piaggion, minden szezon elején konkrétan szét kellett szedni az egészet, kipucolni a belerohadt üzemanyagot (mindegy hogy prémium vagy sem), és az akksi sem bírt egy szezonnál többet a téli állásában meghalt.
    És a kismotor jogsi árát még nem is számoltam.
    A 120-as sebesség azért nem általános, de mindenképpen valami jogosultsághoz kötném a használatukat, meg ugye bemindenezve sem célszerű ezeket használni.

    Ami majdnem az, az nem az!

Új hozzászólás Aktív témák