Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DraXoN

    addikt

    LOGOUT blog

    válasz King Unique #43 üzenetére

    Az a frissítéskor bejelentkezzen dolog is hiába lett kikapcsolva, .. nem az, mint írtam NINCS rá megoldás (több napot elszenvedtem a vele kapcsolatos kutatással), a hivatalos Microsoft válasz is az volt, hogy "szokd meg" (telefonon válaszolták)...
    #44 Lenry:
    a fenti neked is szól.. "hiába a kapcsoló" nem oldotta meg a gondot, nem azt állítja az adott kapcsoló.. ugyanis a MS magának a start menü alatt található leállítás gombnak a működési parancsát változtatta meg. (az Alt+F4 esetén még a "régi" parancs hívódik meg, de ki tudja még meddig)...

    De egy kérdés, hol mondtam én másnak, hogy használjon mást? Én a saját helyzetemet írtam le és azzal kapcsolatosan tettem észrevételeket, senkit se biztattam arra, hogy azonnal installálja a winFosát (csak stílusosan akkor már :D ) és tegyen fel CentOS-t (hogy csak azért se írjak Ub**tu-t, M**nt-et vagy Fe**ra-t).. vagy bármit ...

    Részemről használjon mindenki azt ami számára megfelelő (és jól esik neki).. de Én nem mindenre találtam megoldást az aktuális windows verzióval kapcsolatosan, és részben úgy döntöttem nem is keresek tovább mert úgy oldom meg a problémám, hogy elhagyom majd a rendszert... a licencet meg hozzávágom a MS-hez .. vagyis vágnám, de ilyet nem lehet (fizikai korlátok, serial number ide-oda, nem tudom a sorozatszámban levő számokkal kínozni a másikat.. ) ...

    [ Szerkesztve ]

    The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

Új hozzászólás Aktív témák