Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DraXoN

    addikt

    LOGOUT blog


    (#11) PuMbA:
    Anno én úgy használtam, hogy ezen utoljára indított programok "teljes magasságban" mentek, monitormérettől függően 20-30db látszódott belőlük, ez a 6db eléggé "vérszegény" és állítani nem találtam rá módot, hogy lehessen.

    A frissítés hiába van beállítva, hogy napközben "ne", akkor is, időnként megteszi... Bár igaz, ilyet az otthoni géppel nem tapasztaltam, csak a munkahelyivel (totál más gépek hardverban)...

    Nem oldható meg, hogy az adott gép egy felhasználós legyen, ez egy asztali gép amit 2-3 ember használ.. tudom, manapság nem "divat", de ez ilyen, mivel ritkán van "ütközés", hogy egyszerre többen használnánk (sokszor én csak este vagyok otthon), így nem éri meg több gépet "fenntartani"..


    (#13) T_chris:
    Hidd el, minden ilyen "nyavalya" ki lett kapcsolva (bekapcsolva, megint ki, regisztriturkálás, minden variációban próbálkozás volt), többször is nekifutottam, a tavaly őszi frissítéssel jelentkezett a gond (windows 8 óta "létezik", de jó ideig "könnyen" meglehetett szabadulni ezen leállítás fajtától), most május végén friss telepítést kapott az adott gép, de az után se sikerült ezen módon (se) megoldani... marad(t) a parancsikon...


    (#22) Lenry:
    Jelszó se oldja meg a belépés gondot (minden felhasználó jelszavas). Akkor is belép, igaz csak a háttérben (így nem látszik, hogy bejelentkezik)... De pl. origint miatta nem lehet elindítani mert a másik automatikusan beléptetett felhasználó "futtatja"...


    (#26) movax:
    Nem 0 napos windows, jómagam is közel 20 éve használok és "állítok" windowsokat, egy időben gépeket is javítottam másoknál ... (bár egy pár éve csak közeli ismerősnek, nincs időm már rá)

    [ Szerkesztve ]

    The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

Új hozzászólás Aktív témák