Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • freeknight

    őstag

    Én idén márciusig halogattam a win 7-ről való átállást, aztán új ssd miatt kénytelen voltam meglépni.
    Azóta sincs semmi bajom vele, minden flottul működik. Én is féltem az újfajta leállítástól, de őszintén, én nem érzek belőle semmit, semmi nem lassabb, akkor meg minek aggódjak?

    A frissítéstől is féltem, de igazából, alólam még sosem lőtte ki a gépet. Úgy van beállítva, hogy ne is tudjak róla, mikor tölti le a frissítést, amikor kapcsolnám ki, akkor látom, hogy leállítás és frissítés. Sosem zargat semmilyen üzenettel, egyszerűen csak ott van, kész. Sokkal gyorsabban túl is van rajta, mint a win7, ahol egy frissítés 10-15 percekig eltartott, itt max 2 perc.

    A vezérlőpult átalakítása tényleg idegesítő, de eddig megtaláltam mindent, ami kell.

    A win 7 lassan már 10 éves rendszer, nem igazán érzem, hogy olyan nagy létjogosultsága lenne. Kicsit olyasmi a dolog, mint anno, akik az ősrégi windows xp miatt sírtak, és nem akartak váltani 7-re. Na, most ugyanezek az emberek sírnak a win 7 miatt :DDD

    A linuxról nem tudok nyilatkozni, lehet, hogy kipróbálnám, de a munka a windowshoz köt.

Új hozzászólás Aktív témák