Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • flymi

    addikt

    LOGOUT blog

    válasz Doze #9 üzenetére

    Ki a jó mozdonyvezető? Szerintem aki 30-35 évet végignyom úgy hogy nem esik ki a pályáról, az már jó MV... -> Nem csak rajta múlik. Bachassa élesben hátulról ha aláváltanak, hiába 30 éve MV.

    Akinek nem volt valamilyen ballépése/szóbeli vagy írásbeli ejnyebejnyéje a vasúton, az nem is vasutas. Én egy ujjamat törtem.

    Mesélték mikor még volt gurítás nálunk mennyi szarság volt. Siklott kocsik, elszabadult rakomány, stb...
    Most meg olyanokat vesznek fel, akik lehet hogy betéve tudják az utasításokat, de 3 hónap alatt több szart csinálnak mint az öregek egy élet alatt. Tudom, tapasztalat. Hozzám volt/van beosztva az újonc. Nem alkalmas a munkára, de csom. főni leszarja, mert így megvan a létszám. Amíg darált hús nem lesz a fiúból...

    mephi666: Múltkor sebészhez mentem 30k-val anyajegy eltávolításra. Gondoltam én naív ebből három is kijön. (Egyedül az árról nem beszéltünk előtte.) Még jó, hogy ültem, mikor mondta, hogy egy metszés 30k, kettő egyszerre ákcijósan 50k. Mondom ok, legközelebb hozom a többit. :B

    [ Szerkesztve ]

    /// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

Új hozzászólás Aktív témák