Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DeviDasa

    újonc

    Mindig elolvasom és megmosolygom a feature phone teszteket. Nem csak a vidámság miatt, hanem várom, hogy mikor lesz a piacon használható nyomógombos. Még akkor is várom, ha szerintem soha sem lesz ilyen :)

    Az ok, hogy amíg csak lehet, ki szeretném hagyni a csupakijelzős-érintős telefonokat. Ez eddig sikerült is. Bő 6 évig egy nokia 10... valamit használtam. Azonban jó lett volna, ha az e-mailjeimhez mindenhonnan hozzáférek. Elmékszem, hogy régen a tök egyszerű telefonokban is volt e-mail kliens. Aztán ahogy jöttek az okostelók, ez a feature kimaradt...

    Így elkezdtem keresni egy feature phone-t e-mail klienssel. Csak új telóban gondolkodtam. Akkoriban jött ki a nokia 8110 4G, erre esett a választásom (ebben van e-mail kliens, woooow).

    Közel egy éve vagyok boldog felhasználója ennek a nokiának - a boldogságomnak persze nem a telefon az oka. A felhasználói élmény egyszerűen elmarad. Ahhoz képest, hogy mennyire keveset tud és azért csak-csak van benne némi hardver, lassú és az a két-három app, amit használok, az bizony ki is fagy néha. Még a nyomógombok minősége sem éppen a legjobb, ezt sem sikerült eltalálni. Egy nyomógombos telefonon...

    Hihetetlen, hogy az okostelók idején egy egyszerű de tényleg használható feature phone-t nem tudnak összehozni. Valszeg egyáltalán nincs meg az akarat, máskülönben csak sikerülne. De ez egyszerűen nem cél a fejlesztések során, inkább csak termelik a szemetet...

Új hozzászólás Aktív témák