Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • holozis_HUN

    veterán

    válasz DeFranco #33 üzenetére

    Hát ez is relatív, hogy mi fogja meg az embert a mai technológiában. Én jelenleg 17 vagyok, 2 hónap és 18 leszek, és én sem tudok egyből jó szelfit lőni, sem pedig instagram oldalt menedzselni ilyenek, egyszerűen nem érdekel ez a része az internetnek.

    Úgy érzem picit összekeverted a tartalomgyártással a használatot. Azok, akik akár munkahelyként használják a social media oldalakat azért értenek hozzá, mert ez a munkájuk, hobbyjuk. És az én generációmban sem ért ehhez mindenki. Engem sem érdekelnek ezek a dolgok, facebookot csak üzenet miatt használom, Instagramon más embereket követni, youtubeot is csak nézni.

    És ez nem jelenti azt, hogy te vagy én ezeket nem tudnánk megtenni, mert igenis 20 szelfi után te is elkezdenél ráállni, hogy hogyan kell, illetve (egy két tutrial videót megtekintve) pár kattintással jól kinéző, akár jól menő instagram oldalt tudnál készíteni. Ruházatra is, összhatásra is rengeteg youtube video van, amiből nagyon könnyen el lehet sajátítani a témát.

    És jelenleg úgy érzem, hogy a mi generációnk követni fogja ezeket, nem feltétlen a tartalom részét, hanem a kütyük használatát. Mivel amióta az eszemet tudom volt butatelefonom is és okostelefonom is, de már ebben a 10 évben nagyon sok minden változott és gyakorlatilag "beletanul, belefejlődik" a gyerek ebbe. Régebben ugye pl képcsöves tv, és sok idő kellett, mire lapos tv lett. Annyi idő, hogy már nem is akarta az akkori generáció követni.

    Viszont a mai fogyasztói társadalombam rá vagyunk kötelezve ezekre, illetve hamarabb, gyorsan tudunk meg híreket új dolgokról, amelyek elsajátítását ránkerőltetik, hogy megvegyük az újat --> pénzhez jussanak a vállalatok. Most nekem ez a meglátásom, aztán meg lehet, hogy nem így lesz, de hát az majd kiderül, senki sem tud biztosat mondani, ez csak az, ahogy én gondolom JELENLEG tinédzser fejjel a témát. Össze sem lehet hasonlítani szinte a régebbi kort a maival, de ezt az idősebbek biztos jobban tudják. És az is lehet, hogy a közeli/távoli jövőt sem lehet a mai világgal.

    El errar es humano y el perdonar, divino.

Új hozzászólás Aktív témák