Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Padree

    senior tag

    A fiamnak gondoltam valami olcsó telót aminek nem gond ha beveri, leejti stb.
    Papíron jónak tűnt egy korábbi "dugi" gyöngyszem. Leszámítva a kamera gyengeségét nem volt gond... az első pár hónapig. Akkor elkezdet spammelni mindenféle felugró hirdetés ablak, de normálisabb fajták - nem tripla x-es. Szokásos körök, app uninstall, vírusírtók majd ezek hatástalansága után factory reset. 1-2 hét megint spammel. Aliexpress magától települget a háttérben néhány system appnak álcázott dologgal karöltve. A kisiskolás fiam persze már a gutaütés kerülgette, játék közbe kilép bedobál mindenféle reklámot. Mire nagysokára rájöttem, hogy a Launcher3 nevű gyári törölhetetlen akármi okozza.
    Csak letiltani tudtam és telepíteni egy másik - megbízható launchert a storeból.
    Azzal működött, de addig már a hátunk közepére se kívántuk. Szereztem neki egy Samu J3-at. Picit drágább de legalább nem szivat. Ez a döglött hotdog pedig maradjon Ázsiában... a neten böngészve rengetegen futottak a fenti dologba. Tudatos marketing, financiális (le)húzás. Szégyen. Bojkottálni kellene az ilyen "gyártókat". A cikkek szerzői is megválogathatnák miket ajánlanak olvasóiknak. Az életbe soha aljanevű kínai vackot...

    "I don't give a penny - FCK twenty twenty..."

Új hozzászólás Aktív témák