Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tpeter77

    addikt

    válasz ctvagyok #23 üzenetére

    sziasztok

    A készülék tartósságáról, hibáiról van már tapasztalat?

    Opendott készülékkel összehasonlította már valaki az X5 vagy X5 Pro telefonokat?

    Azt látom a specifikációból, hogy az X5 Pro nagyobb akksival bír, van benne 4G (még B20 is) és Glonass is.
    Ha árulnák a teszkóban, összehasonlíthatnám őket, de igy ez nem lehetséges.

    Nyár óta használok egy Opendottot, de nem sokat fotóztam vele, leginkább a makróját használtam, arra jó.
    Sajnos a Dottból alig találni tényleg hibátlanul működő példányt, sokban rossz az akksi jelzés/töltés, villog a képernyő, nálam pldául akadtak gondok az érintőképernyővel, a beszédhangszórója halk,
    de a rendszer jól fut, nem fagy, és aki szerencsés és feltesz egy jó MIUI vagy CM Romot, a hibák nagy része megszűnik.
    Legnagyobb hibájának a halk hangszóróját tartom beszéd közben nem túl erős, ebben az X5 Prós cikkben azt írják, hogy elég hangos, ha nem is a legjobb minőségű. Már előrelépés lenne számomra.

    X5 legfőbb hiányosságának pedig a háttérvilágítás nélküli gombokat tartom, ezért kár, mivel többnyire este szoktam mobilozni...

    GPS-ről nincs sok infó, használta már valaki hosszabb ideig?
    Opendot simán elvitt és hazahozott Miskolc-BP-Miskolc menetben, nem fagyott, nem vesztett holdat, és jól mondta mikor mit kell csinálni.

Új hozzászólás Aktív témák