Hirdetés

2017. november 19., vasárnap

Gyorskeresés

(#1) tothmaxy182

tothmaxy182
(őstag)

Hááát, egyik hölgy ismerősömnek vettem anno egy Doogee X5 Pro-t. A mai napig egy villámgyors telefon és nagyon szereti használni. Az is 30ezer körül volt, és már akkor 2 giga RAM-mal adták. Nem értem ezt a mostani készüléket...

Minden szavam magánvélemény!

(#2) 7etape

7etape
(PH! addikt)

iDoogee ;]

(#3) aprokaroka87

aprokaroka87
(PH! kedvence)

Várjunk má
Nem úgy van hogy Android 7.0 nincs 32 bites SOC-re?

(#4) batai15

batai15
(PH! félisten)

Egyedül a kinézet ami értékelhető

"A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél". John C. Maxwell******* Redmi note 3 pro eladó!

(#5) Juhaszatti válasza aprokaroka87 (#3) üzenetére

Juhaszatti
(fanatikus tag)

Én úgy tudom hogy nem a 32 bittel függ össze, hanem pl a Qualcomm nem adott ki hozzá drivereket a régebbi procijaihoz.
Ez meg nem Qualcomm, ugye.

[ Szerkesztve ]

(#6) etohun

etohun
(fanatikus tag)

úgy, ahogy rengeteg telefonra van custom rom, ők is portolhatták maguknak szerintem.

Két informatikus beszélget - Neked mi volt eddig a legkomolyabb kapcsolatod? - Megabites ADSL...

(#7) kriver

kriver
(tag)

Ez majd talán az Andriod Go-val lesz életképes, ha jövőre megkapja.
Az akku szerintem kamu. Egy ilyen gyenge vas legalább 3 napot kellene menjen vele.
20e körül melós telefonnak még elmegy (a 2 SIM miatt)

(#8) szami777

szami777
(PH! addikt)

Mindegy mennyibe kerül a telefon, ha nem tudnak hozzá használható érintőkijelzőt eszközölni, akkor nálam ez egyből kuka.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#9) Duliee

Duliee
(Jómunkásember)

Kutyaszar... Ez botrány ebben a formában.

Redmi Note 5A fekete szilikon tok 499 Ft -

(#10) Csapoati

Csapoati
(PH! nagyúr)

Borzalmas, ez nem brandépítés, hanem brandrombolás.

Haladni kell a korall (vagy Core-ral)!

(#11) hemaka

hemaka
(PH! nagyúr)

Szegenynek tenyleg megvaltas volna. :D

"Turn your face to the sun and the shadows fall behind you!" | Vasak: pici.tk/e

(#12) aRm1n

aRm1n
(kvázi-tag)

Érdekes dolog ez a RAM-kérdés, furcsának tartom hogy ennek nem elég 1 GB, mikor a g620s-em nagyon jól elvan vele, 7.1.2. alatt. Nem lehet, hogy inkább valami optimalizációs probléma van a háttérben?

(#13) k3nnny

k3nnny
(újonc)

A dobozán lévő kép még egész jól néz ki. Persze nem azt mondom, hogy minden ócó telefonnak mostantól zéró káva kell de ha úgy nézne ki mint az etetős képen még tetszene is :D (nem hardver oldalról ofc)

Miért teszed ezt velem IE?

(#14) shiftyhungar

shiftyhungar
(senior tag)

Nálam kimeríti az ipari hulladék fogalmát. Nem engedélyezném a gyártását, forgalomba hozatalig el sem jutna. Tökéletesen felesleges környezetszennyezés...

"Cool...Sure of ourselves...Big...Fearless...Ambitious...but Fair!" - Lemmy

(#15) főnix1999

főnix1999
(újonc)

Érdekes, hogy az árazással mindig mellé tudnak lőni. :U

Pedig ez a telefon fele annyiért többet érhetne.

Na mindegy, majd legközelebb, ha hozzák az X5 Pro szintjét. :)

(#16) Obyboy válasza Juhaszatti (#5) üzenetére

Obyboy
(őstag)

Én is így tudom.

"Egy mérnökkel vitatkozni olyan, mint egy disznóval birkózni a sárban. Idővel rájössz, hogy ő ezt élvezi."

(#17) amerigo

amerigo
(fanatikus tag)

Még olvasni is fájdalom volt. Ilyen sz@rt miért teszteltek? (költői kérdés volt)

Ahol félelem, ott hazugság ...

(#18) aelod

aelod
(PH! addikt)

Egy kín lehetett az antutu amíg lefutotz. Az az igp az mp1 legalább? Galaxy ace2 telefonomban volt olyan :DDD

"Aki embernek hitvány az magyarnak alkalmatlan."

(#19) Matada2.3 válasza aelod (#18) üzenetére

Matada2.3
(PH! kedvence)

Ebbe bele sem gondoltam, tuti tartott vagy 45 percig mire teljesen lement :D

Finn the human --> Huawei G8

(#20) aprokaroka87 válasza aelod (#18) üzenetére

aprokaroka87
(PH! kedvence)

Mali 400 mp2 van benne 500mhz-en ha minden igaz.

Talán annyi előnye van a Mediatek 6582-hőz képest hogy a 6580 már tudja a hevc/vp9-et dekodolni hardveresen 1080p-ig

Tudomásom szerint a 6582 nem tudja

(#21) djkakukk

djkakukk
(fanatikus tag)

Fejvadi: köszi a tesztet.

Végre egy telefon, amelyik flegsip-killer, és az ultrakicsi-kezű 'férfiak' is használhatnak, mindenféle megkötés nélkül!

;] ;] ;]

HAJRÁ CSALÓK! MIATTATOK KITILTANAK - TEHÁT A HARDVERAPRÓ A CSALÓK PÁRTJÁN ÁLL! - MY NAME IS BÁNÁTI. BÁNÁTI RICHÁRD NORMAN - A VIP-Phone kinyírja Neked a világot....

(#22) bitblueduck

bitblueduck
(senior tag)

megnéztem a címet, lapoztam a specifikációhoz. nemtudom ennél többet ér-e ezzel foglalkozni. Ha nem is tökéletes, de szimpatikus telefonokat adtak ki, egyet vettem családba (x5 ), egyet majdnem magamnak. most elbizonytalanodtam komolyan gondolják-e ezt a piacot.

[ Szerkesztve ]

An open mind is like a fortress with its gates unbarred and unguarded.

(#23) etohun

etohun
(fanatikus tag)

szét kéne szedni, és megnézni, hogy ténylegesen van e benne 2 kameramodul...
Persze ha van sincs sok értelme de mégis

Két informatikus beszélget - Neked mi volt eddig a legkomolyabb kapcsolatod? - Megabites ADSL...

(#24) Fejvadi válasza djkakukk (#21) üzenetére

Fejvadi
(PH! nagyúr)

Nem én írtam retardált. :D
Viszont, ha elolvasod, illik megköszönni, mert valaki, időt és energiát fektetett bele. :K

(#25) Krill77

Krill77
(senior tag)

Ez nagyon rossz lehet, pont mint a múltkori. Még jo, h az eustock kínálatában van helyette jobb. Nagy szerencse ez.

(#26) nordo

nordo
(kvázi-tag)

Nemrég írtátok

(És ez mostanra odáig fejlődött, hogy most már én választok a kínálatból. Mert elmesélem a kínai ügyintézőnek, hogy figyu, értem, hogy itt van a Shenzhen Telephone Gigacompany tucatmodellje, amit tukmálsz rám, de hidd el, hogy ez annyira izgi, mint egy tetszőleges Barátok Közt epizód, ha egyet láttál, láttad az összeset.)
Akkor ezt a trágyát miért kell letesztelni ha pedig azért mert olcsó akkor ki kellene emelni a tesztben, hogy nem szabad megvenni mert csak pénzlehúzás.

Azt pedig,hogy a Homtom-ot vagy a Thort említitek alternatívaként vicc mert mindkettőről bebizonyosodott már a rengeteg hiba,de a Xiaomi redmi 4a-t, ami megbizható és remek áron van soha nem ajánljátok.

Igazából nem értem az egészet de lehet velem van a baj.

[ Szerkesztve ]

(#27) batai15 válasza nordo (#26) üzenetére

batai15
(PH! félisten)

Lehet mert akkor meg az lenne hogy elfogultak mert az eustock árulja.
De egyébként a meizu m5 és az a4 bestbuy a belépő kategóriában .

"A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél". John C. Maxwell******* Redmi note 3 pro eladó!

(#28) LyonnaisFan1

LyonnaisFan1
(senior tag)

Az oukitel U7 plus több szempontban is pofánveri eme borzalmat, és a két készülék ára kb egy és ugyanaz. Ráadásul az U7 plus Nougattal fut.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#29) nordo válasza batai15 (#27) üzenetére

nordo
(kvázi-tag)

Pedig a teszt végén említik is az
Eu stock-ot a szutyok Homtom révén.

(#30) Lirion

Lirion
(PH! addikt)

Olcsó telefon az árazásnak többé-kevésbé megfelelő képességekkel.
Ezen a képen egyébként csak szerintem parkol a két német autó nagyon szabálytalanul? :D

(#31) batai15 válasza nordo (#29) üzenetére

batai15
(PH! félisten)

Nem olvastam végig a tesztet , nem bírtam .

(#32) H.Istvan25

H.Istvan25
(őstag)
LOGOUT blog

4G nélküli mobilt ma már nem lenne szabad árulni

Huawei Mate 9

(#33) SkyLine3000

SkyLine3000
(PH! addikt)

Hihetetlen, hogy 2017-ben még mindig a Mali400nál tartanak... Ilyet már csak múzeumban szabadna mutogatni, mint őskövület.

Lg G3 3/32 Titan

(#34) Kvasir

Kvasir
(kvázi-tag)

(nagyon off topic, de ... szentkuti11 akkor is helyes pasi)

(#35) csongi válasza shiftyhungar (#14) üzenetére

csongi
(PH! kedvence)

Lassan cswk eljutunk odaig, hogy torvenyileg szabnak gatat az ilyenek gyartasanak :).

Egyenlore a kutyli megugrotta a keritest az x5proval, es jelenleg a masik oldalt zuhan vissza a fold fel.

(#36) Frawly válasza tothmaxy182 (#1) üzenetére

Frawly
(fanatikus tag)

Egyetértek. A Doogee X5 Pró egy nagyon jó teló az árához képest. Normális 720-as IPS-ses kijelző, minden gyorsan fut rajta, nem fagy, nem lagol, igaz csak 5.1-es Androidot támogat, de azt buheramentesen, kamerája sem hulladék. Dual SIM, minden sávot támogat. Ma már 25 ezer alatt megkapod, nagyon közel a 20 ezerhez, ha jó helyen veszed, egyáltalán nem bóvli telefon, vastagon megéri az árát. Épp ezért nem értem, hogy pl. mit akarnak a most felélesztett HMD-s Nokia 3310-zel 20 ezerért, mikor ugyanezért az árért korrekt okostelefont lehet kapni, ennyit meg az anyagilag legszerencsétlenebbek is tudnak telefonra áldozni, ha okostelefonra van igényük.

Most egy Doogee Y6 Maxot koptatok, ez sem rossz hardveresen, de szerintem az áráért jobb készülékeket lehet kapni. Egyedül szoftveresen nem vagyok elégedett vele, enyhén buherált Android 6-tal jön (valami fura képernyővédővel jön, meg valami bóvli pixLauncherrel), és nincs rá sem 7-es, sem stock 6-os ROM. Ezek miatt vételre nem ajánlom.

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.