Hirdetés

2018. június 20., szerda

Gyorskeresés

(#1) jacis

jacis
(PH! nagyúr)

Stereo hangszórópár nagyon jó ötlet.

LG V30

(#2) Kasya

Kasya
(PH! nagyúr)

Ha a kava nem no, valamint ertelmesen is fog szolni, emelem kalapom.
Maskulonben mar annak is orulnek, ha nem kellene root ahhoz, hogy a dual speaker monoban, de szoljon.

(#3) Fryskitt

Fryskitt
(PH! addikt)

A mobilokba épített hangszóróknak miért van akkora jelentőségük? Ki hallgat így zenét? Amúgy nyilván jó kis telefon lesz, de korszakalkotó ezek alapján ebben sincs.

I swore never to be silent, whenever and wherever human beings endure suffering and humilitation. We must always take sides. Neutrality helps the opressor, never the victim. Silence encourages the tormentor, never the tormented.

(#4) arn

arn
(PH! nagyúr)

Miert jo, ha egy ekkora par cmre levo hangszoro sztereo?

RETRO HW-t veszek (VLB, Pentium, Tseng, GUS, Roland, etc)

(#5) slimshady válasza Fryskitt (#3) üzenetére

slimshady
(őstag)

En szoktam.

üdv.: SlimShady

(#6) bedibazsa válasza Fryskitt (#3) üzenetére

bedibazsa
(fanatikus tag)

Pl YouTube videónál is jól jön, nem kell feltétlenül zenét hallgatni hozzá.

(#7) spawn21 válasza arn (#4) üzenetére

spawn21
(PH! kedvence)

Mert normálisan szól ? Pl YouTube stb...
ha nem lenne mindenki azért sírna. Nagyon furán vagytok

Htc u11 plus

(#8) RRamstein válasza Fryskitt (#3) üzenetére

RRamstein
(kvázi-tag)

Cigány hifi :D

(#9) glspeter1 válasza spawn21 (#7) üzenetére

glspeter1
(őstag)

Miután i7-ről S8-ra váltottam, nos, ez az egyetlen dolog ami hiányzik.
Persze zenét csak fülessel, de YouTube-nál nagyon jól jött a stereo. :K

[ Szerkesztve ]

Élj ma, harcolj holnap. Privát üzenetre illik válaszolni !! :)

(#10) novinyul válasza arn (#4) üzenetére

novinyul
(senior tag)

Nálam az Axon 7 mutatta meg mennyire jó tud lenni az előlapi hangszóró(saját video felvétel, youtube stb.) sokkal szebben adja vissza a hangokat, zenéket. De ebben a HTC volt az úttörő.

Xiaomi Redmi Note 5

(#11) #64189184 válasza jacis (#1) üzenetére

(törölt tag)

+1 ,aki meg azt gondolja ,hogy csak azért jó a sztereó ,hogy zenét hallgass rajta ,... :D hát oké

(#12) arn

arn
(PH! nagyúr)

Nem vagyunk egyformak de ez nalam 20adik szempont kivalasztasnal, hogy milyen a hangszoroja a telefonnak. Meglep hogy ennyi embernel van ennek prioritasa.

Szvsz... Jol ertsem a szoveget, jol tudjak vele kommunikalni kb ennyi az elvarasom. A zenei informacional, hogy most 10 v 12% jon at rajta, nalam nem szamit, mert mindegyik elvezhetetlen a fizikai korlatok miatt. Ha normalisabb hangot akarok telobol minimum fules.

RETRO HW-t veszek (VLB, Pentium, Tseng, GUS, Roland, etc)

(#13) whatwhatwhat válasza arn (#4) üzenetére

whatwhatwhat
(fanatikus tag)

Szerintem nem feltétlenül a strero a lényeg hanem egyrészt a legfontosabb, hogy feléd legyen a hangszóró, mert annál rosszabb nincs ha pl hátul van, de az is idegesítő ha az alján van és befogod véletlenül. Másrészt meg tökjó ha 2 van, mert ha fektetve nézel egy videót vagy játszól, akkor az is idegesítő, hogy egyik oldalról jön a hang. Ha meg már elől van alul-felül, akkor meg már extra, hogy stereo. :)

(#3) Fryskitt
Megerősítem az előttem szólót: már csak napi 1-2 videót vagy kis játékot is nagyon fel tud dobni egy jó hangszóró páros. De van olyan elvetemült is, aki erről hallgat zenét, kik vangyunk mi hogy ítélkezzünk. :)

(#12) arn
A fentieket neked is mondom. Lehet neked nem szempont, de azért van akinek fontos.

[ Szerkesztve ]

(#14) Fryskitt válasza #64189184 (#11) üzenetére

Fryskitt
(PH! addikt)

Azt gondolom, hogy a telefon híváshoz nem kell sztereó, nyilván nem dobnám el emiatt, de nem kell. Videót nem nézek telefonon, zenét pedig inkább nem hallgatok, ha csak ez van. Egy tizesért vállalható BT hangfalat lehet kapni. Persze nem kell mindenkinek így gondolni. Sőt, kimondottan, az én véleményem. Azért írtam ide.

I swore never to be silent, whenever and wherever human beings endure suffering and humilitation. We must always take sides. Neutrality helps the opressor, never the victim. Silence encourages the tormentor, never the tormented.

(#15) cybermanus

cybermanus
(senior tag)

Nekem annó a Nokia 6234 amiben sztereó hangszórók voltak 2006- ban az volt az etalon.

A térerő legyen veled ! Honor 8+ Meizu Pro 6 Plus

(#16) #64189184 válasza Fryskitt (#14) üzenetére

(törölt tag)

Valóban nem elsődleges szempont ,soha nem hallgattam zenét fülhallgató ,vagy bluetooth hangszóró nélkül ,sőt ,YouTube-ot sem nagyon néznék nélkülük
ettől függetlenül bármikor jól jöhet és a mai csúcskategóriás telefonárak mellett igenis bele kell, hogy férjen Kellene

[ Szerkesztve ]

(#17) Fryskitt válasza #64189184 (#16) üzenetére

Fryskitt
(PH! addikt)

Ebben igazad van.

(#18) noro79 válasza RRamstein (#8) üzenetére

noro79
(kvázi-tag)

Nagyon jó 😂👍

(#19) noro79

noro79
(kvázi-tag)

Vezetés közben jobban hallják a másik felet mikor a szájuk elé tartják a telefont

(#20) envagyok

envagyok
(PH! addikt)

Nekem mondjuk a legtöbbet most egy *2-*3 optikai zoom tenne hozzá egy telefonhoz, nem a sztereó hszóró

(#21) pusszycat

pusszycat
(PH! kedvence)

Eddig jó,kár,h böszme drága lesz. :)

" Minél előbb, annál hamarabb." - by pusszycat. HyperX Fury SSD 240 GB inside :) HUAWEI P Smart - Black -

(#22) Reinkz

Reinkz
(senior tag)

4gb RAM-on senki nem lepődött meg?

(#23) DS39 válasza Reinkz (#22) üzenetére

DS39
(PH! kedvence)

az iphone-ban 2 van, azt jól megvan. csak optimalizálás kérdése.

[ Szerkesztve ]

(#24) QwErTy42 válasza DS39 (#23) üzenetére

QwErTy42
(PH! addikt)

A ziksz sincs jól meg vele. Minden szart újratölt, pedig abban 3 van.

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#25) pusszycat válasza Reinkz (#22) üzenetére

pusszycat
(PH! kedvence)

Az LG G7 6-al jön. :) LG G7 INFO

[ Szerkesztve ]

" Minél előbb, annál hamarabb." - by pusszycat. HyperX Fury SSD 240 GB inside :) HUAWEI P Smart - Black -

(#26) Márko88

Márko88
(senior tag)

Biztos komoly lesz, de en az S8-at addig fogom hasznalni ameddig csak lehet.
Nagyon megbizhato telefon, es a kijelzo, kamera kivalo. Regen, S4 volt az utolso Samsungom de eladtam mert nem volt benne egyediseg es felhasznalo elmeny, S8 ezt tudja es amit szeretek, hogy rendkivuli a vizallosaga :)) ;)

[ Szerkesztve ]

2017.05.25 Galaxy S8..nincsenek szavak

(#27) Fryskitt válasza QwErTy42 (#24) üzenetére

Fryskitt
(PH! addikt)

Erről azért kicsit bővebben, ha szabad...

(#28) Segal válasza jacis (#1) üzenetére

Segal
(PH! addikt)

Barmelyik androidos telefonbol lehet csinalni 2 hangszorosat hogy a kijelzo feletti beszedhangszoro is szoljon. Nekem is meg van csinalva S8+on.

www.nokiaprogramok.hu

(#29) Peat76 válasza Segal (#28) üzenetére

Peat76
(senior tag)

Nem rossz dolog, de kihangosítva pl. nekem az Xz Premium csak az egyiken szól, vezetés közben lehetne kettővel hangosabb is!

(#30) bmwsan válasza Fryskitt (#27) üzenetére

bmwsan
(senior tag)

[link]

Bovebben. :)

#WoT #S7+P20Pro #VW 3C #XOS #d3300

(#31) Fryskitt válasza bmwsan (#30) üzenetére

Fryskitt
(PH! addikt)

Mindennel lehet mindent provokálni. Saját tapasztalatot írj. Arról is van cikk, hogy lapos a Föld.

[ Szerkesztve ]

(#32) judas13 válasza Fryskitt (#3) üzenetére

judas13
(őstag)

Én is hallgatom.

Mi A1

(#33) enginev3.0

enginev3.0
(PH! félisten)

Elszomorító, és várós

Szinte biztos, hogy elsők közt leszek

Logitech <3 ll Én nem szeretem az almát és ennek nagyon örülök, mert ha szeretném, akkor megenném, pedig utálom ll Samsung Galaxy S8 Black 64Gb

(#34) bmwsan válasza Fryskitt (#31) üzenetére

bmwsan
(senior tag)

Ez a topik nem erre van. Arra ott van pár ezer youtube videó, ami ezek szerint mind provokált.

De lényeg, hogy családi körben 2-en mondták, hogy néha egy két alkalmazás újra tölt. Egyikük sem "provokál" semmit, simple user, sose zárnak semmi alkalmazást.
Ezenfelül személyes tapasztalatuk/tapasztalatom:
Az egyik imádja a faceID-t a másik kikapcsolta, mert utálja.
Akksi ido jobb, mint más iPhonoknál, illetve a frissítésekkel javult, de még mindig gyenge. Wireless charginget nagyon szeretik. Kamerával elégedettek. A sebesség jó, de semmi extra, ez is meg tud röccenni.
Viszont egy dolog van amivel nagyon csalódottak, hogy iPhonet ilyen gyakran még sose kellett újra indítaniuk. ( Pedig végig másztak a létrán egyikük 10, a másik pedig 7 telefon után mondja ezt)

10 év után még mindig iPhonet használnak, de már nincsenek annyira megelégedve, mint a Steve Jobs-os éra alatt. Illetve mára a konkurencia is utolérte oket, sot le is hagyta már bizonyos téren.

(#35) ak76 válasza pusszycat (#25) üzenetére

ak76
(senior tag)

Ja,ja,hat gigával jön,március közepén,de a boltokba majd csak szeptembertől lesz kapható,és Európába csak a lebutított,DAC nélküli verzsön' jön,meg a a többi megszokott eldzsís suttyóság,kb mint a legutolsó jó telefonjuk,a G2 óta minden csúcsmodelljüknél,(G3 lagtenger,szétrepedő keret,G4 bootloap,bőrkopás,G-Flex szellemképes P-Oled panel,karcosodó öngyógyító hátlap,G5 moduláris marhaság,stb)
Az Lg lejtőn van,és nem tegnap óta..:(

Xiaomi Mi Mix2s

(#36) Fryskitt válasza bmwsan (#34) üzenetére

Fryskitt
(PH! addikt)

"Minden szart újratölt" - erre írtam, hogy halljuk. A provokáltat nem úgy értettem, hogy te provokálsz, hanem, hogy nyilván meg lehet akasztani a rendszert itt is, mint mindenhol máshol is. Eszemben sincs iOS vs Android vitát kezdeni, de a "minden szart újratölt" sem nem igaz, sem nem szakmai. Így értettem.

(#37) bmwsan válasza Fryskitt (#36) üzenetére

bmwsan
(senior tag)

Jah, azt adom. Azért az eros túlzás, nem olyan egyszeru azt elérni, hogy újra tötsön appokat. :)

(#38) BSN.User válasza novinyul (#10) üzenetére

BSN.User
(lelkes újonc)

"De ebben a HTC volt az úttörő."
Teves. Ebben az alcatel volt az uttoro. Meg tobb mint 10evvel ezelott az S853as modellel. Stereo sorround 2.1: 3 hangszoro, mai napig nincs meg egy telefon ami igy szolna mint az :)

(#39) forgonati

forgonati
(őstag)

A variálható apertúra érdekesen hangzik!

Az élet dolgait két részre osztom. Szörnyűre és kibírhatatlanra...

(#40) BSN.User válasza Fryskitt (#31) üzenetére

BSN.User
(lelkes újonc)

Provokalni?! Esetleg produkalni.. de a lenyeg, h eloidezheto a jelenseg, mig ha nagyobbat raktak volna bele, nehezebben jonne elo, ha megtobbet megnehezebben. Asszem lezartuk. ;)

(#41) Fryskitt válasza BSN.User (#40) üzenetére

Fryskitt
(PH! addikt)

Már régen lezártuk.

(#43) pomorski

pomorski
(őstag)

Fura kissé, de nekem tetszik.

(#44) dz1989

dz1989
(fanatikus tag)

Sztereó hangszórók végre. :R Az Omnia HD óta nincs.

Remélhetőleg Nagyon durva harc lessz! Panasonic CM1 vs Nokia 808 vs Nokia 1020.(ehhez még egy kis idő kell) Légy bátor mint az oroszlán, de jámbor mint a dúká. Siemens mobilokat megveszek. Ha van eladó írj privátott.

(#45) atike

atike
(PH! nagyúr)

Kíváncsian várom...

(#46) Ricardo

Ricardo
(PH! félisten)

Jól hangzik. Engem a kamera jobban érdekel mint a stereo hangszóró. A paraméterei alapján nagyon jónak tűnik.

(#47) Millerchris

Millerchris
(tag)

Remélem picit szélesedik majd a kijlezo, mert a hosszúkás s8 nekem annyira nem jön be.

Telefonon mindig hamarabb elérsz: 0620-544-6192

(#48) Ricardo válasza Millerchris (#47) üzenetére

Ricardo
(PH! félisten)

A mostani trendet elnézve nem hiszem, hogy szélesedik.
Azért plusz két giga ram még elférne benne.

(#49) Csapo83 válasza Ricardo (#46) üzenetére

Csapo83
(senior tag)

Ha a külföldi pletykák igazak ( és akár logika is lehet benne ) akkor a Samsung W2018 spéci duál apertúrás rendszerét kaphatja meg, továbbfejlesztett szenzorral ami a Sony megoldására hajazva kap egy DRAM rétegetamivel, jöhet az akár 1000FPS ( reméljük nem csak egypillanatra ). Engem az a 1.5 fé érdekel jobban. Meg a MI-vel megtámogatott képfeldolgozó. Ha nem k el valamit akkor szerintem a sima S9 lesz a következő telefonom. Az S8+ t imádom de kényelmetlen a mérete ha meg lecserélem akkor már nem S8-ra hanem kivárom ezt a pár hónapot...

[ Szerkesztve ]

A kedvenc pálinkámhoz hűséges vagyok! A márkákhoz, rendszerekhez nem!

(#50) matehajagos

matehajagos
(kvázi-tag)

Ez a telefon lesz számomra minden szempontból a tökéletes választás, ha igaznak bizonyulnak a pletykák. S7-ről lesz a váltás. Várom már a bemutatót. :)

Galaxy S7

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.