Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • istenfelo

    csendes tag

    Sziasztok!
    Néhány napja vettem egy XPERIA 5-ös telefont.Véleményem szerint minden tud,amit ma egy felső kategóriás telefonnak tudnia kell.Semmivel nem rosszabb mint a konkurens márkák.Persze ez sem hibátlan,de nekem már majdnem az. :) Lehet hogy kicsit elfogult vagyok,de nekem ez kb. 5. xperia telefonom,és eddig semmi gondom nem volt ezekkel a készülékekkel.Sőt szinte mindegyik kiváló volt a maga kategóriájában,és ezt úgy mondom,hogy jó pár márkát használtam,hosszabb rövidebb ideig..Ha elolvassátok a teszteket,ott is kiderül,hogy nehéz belekötni.Talán egy hibája van a sonynak,nem áll be a sorba.Ami nálam +pont a japánoknak.Az egyébként nagyon zavar a fórumokon,hogy olyan emberek mondanak véleményt a sony mobilokról,akiknek még soha életében nem volt ilyen telója.21:9,kicsi aksi, ezek a negatívumok,ne vicceljünk már,vegyenek a kezükbe,és használjanak egy ilyen telefont,és utána beszélgethetünk róla.Én csak abban bízok,hogy ezek az eladási számok nem a végét jelentik majd a sony telefonoknak.Nagyon csalódott lennék.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák