Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tin

    veterán

    válasz Chaser #69 üzenetére

    Az kemény... pedig a selejtes megoldás lett volna a jó húzás.
    Az elején, amikor még jobban követtem, mindenki azt mondta, hogy tényleg a selejtet használják fel, de akkor úgy tűnik, mégsem.
    A lényeg ettől még az, hogy (valamilyen) új generációs MS konzol mindig vehető, PS5 meg nem. Ebből a szempontból jó húzás volt részükről ez.

  • Tin

    veterán

    válasz Chaser #78 üzenetére

    Jogos, mindig elfelejtem, hogy ez már egy lassan másfél éves konzolgeneráció, ennyi idő alatt pedig illik azért kicsiszolni egy gyártást. Csak valamiért meglepett, mert főleg ebben a "chiphiányos" időszakban (oké, előre nem tudhatták tervezéskor) pont jó ötlet a selejtet is felhasználni.

    Nálam az döntött, hogy ingyen adtak Alzánál a tévé mellé egy One X-et karácsony után. Hát mondom, valamit úgyis vettem volna, köszi. A GP pedig az egyik legjobb dolog olyanoknak, akik hetente 1-2 játszanak, és van más életük is. Amúgy SX-et is terveztem venni, de annyira felesleges egyelőre, hogy jó a One X is. De ha vennék, 500€-ért semmibe sem kerül, most meg, hogy a GP-t még jobban feltöltik játékokkal, nem is tudom, miért venne bárki, aki nem elhivatott, mást, mint Xboxot.

    Félre ne értsen senki, én teljesen elfogadom, hogy a Sony exkluzívjai sokkal jobban, de a játékos társadalom bővülése nem feltétlenül a fanatikus játékosok bővülését jelenti, hanem olyanok is becsatlakoznak, akiknek eddig nem volt konzoljuk, és van heti pár órájuk játszani az életük mellett, de nincs idejük-kedvük-energiájuk arra, hogy napokat toljanak félárnyékban csíkszemmel a konzol előtt. Ha pedig az alkalmi játékosokat vesszük, nos, nekik egyértelműen az Xbox. Netflix árért valagnyi játék, és nem kell keresgélni, csak kiválasztani a listából.

  • Tin

    veterán

    válasz Chaser #81 üzenetére

    Jaja, ezért írtam, hogy tervezéskor, nyilván nem bő 1 éve indult ez a történet. Asztaliban mindegy is, hogy 7nm, nyilván pár év múlva már "hú, de elavult" lesz, de akkor majd jön egy szériaközepi, még bikább modell úgyis.

    A One X-et meg minek adnám el, egyelőre mindenre (is) jó, meg hát tényleg ingyen volt (a teljes árú) TV mellé. Poénosabb a másik gép, a One S digital, amit asszem 2 éve szórtak ki karácsony előtt akcióban, valami kőkemény 80€ volt darabja, vettem is a családban párat. Oké, nem egy erőgép, de a gyerekeknek tökéletes arra, amivel játszanak, azokban még úgysincs akkor szükség az erős hardverre.

    Következő dolog, amire kíváncsi leszek: Samsung Exynos 2200, RDNA2 mobilon. Baromira érdekel, hogy megveti-e az AMD a lábát a mobilokban is, a következő 1-2 év érdekes lesz ebből a szempontból. De ez már offtopic.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák