Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mac!

    aktív tag

    válasz djuice_hu #22 üzenetére

    Semmi jónak ne legyek az elrontója, vegyük végig... :)

    ÉN: Szóltam hogy baj van, help + 1. megoldási javaslat (jan. 13.)
    TI: Sajnáljátok, de 1. megoldási javaslat nem működik + 2. megoldási javaslat (jan. 14.)
    ÉN: Megköszöntem és vázoltam egy mindkettőnk számára kecsegtető 3. változatot (jan. 14.)
    ÉN: Szóltam, hogy a 2. megoldási javaslatotok tárgytalan - találta albérletet (jan. 18.)
    ÉN: Megoldódott a probléma - találtam vevőt + segítség kéne - megfelelő típus (jan. 21.)
    ÉN: Reakciót várnék - kell-e tovább keresnem (jan. 26.)

    ÉN: Keressük meg a kapcsolttartót - djuice facebook oldalon
    TI: Írjak levelet... :W

    ÉN: Keressen választ a mobilaréna...
    TI: Előkerült egy felháborodott kapcsolattartó...

    Vesézhetjük még a témát, de ez a topik valóban nem erről szól.
    Maradjunk az előző hozzászólásom megallapításainál, az úgy volt korrekt.
    Az előző hozzászólásotokban írtátok, hogy nem kértem segítséget a keresésben, mégis ezt csináltátok. Amit kértem, azt meg nem. Mindezt úgy, hogy teljesen ki is zártatok a dologból, ami elég furcsa elképzelést tükröz a költözés menetéről mellesleg. Egyrészt nem világos miként akartatok választani a mi véleményünk nélkül?? Másrészt írtam is, hogy a dolog sürgős, ezen a hétvégén át kell adnunk a lakást. Mikor jelentkeztetek volna??? De mégegyszer leírom, nem volt ilyen irányú kérés, viszont ha lett volna azt biztos nem így képzeltem volna megvalósítani...

    Átvétel: Akkor a Mobilart Eurocenter nevű djuice értékesítési pont lenne megfelelő... :)
    Viszont, ha csak félreírtad és caféban tudom csak átvenni, akkor megoldom az U26-ot is.

    Milliók vágynak halhatatlanságra, de fogalmuk sincs, mit kezdjenek magukkal egy esős vasárnapon.

Új hozzászólás Aktív témák