Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tikakukac

    titán

    válasz nuke7 #27 üzenetére

    hogy neked milyen garanciális problémád van, azt pont lesz@rjuk, de én főleg

    Nincs ezzel semmi gond. Majd beülsz ebbe a hajóba egyszer és nem fogod ;]

    Nekem semmi gondom nem volt még garis ügyintézéssel itthonról, sőt.

    Pár év kisker van mögöttem, cifra sztorikkal tele a padlásom. Magabiztosan jelentem ki, hogy eddig csakis és kizárólag mákod volt. Az itthoni nagykerek/disztrik és szervizek képesek olyan szinten kezelni ügyfeleket, hogy a bicska 5 helyen is nyílik a zsebben.

    Lehet, hogy a hozzáállásod vonzza be ezeket a dolgokat ;)


    Mármint az a hozzáállásom, hogy anyám helyett kell felvennem a kesztyűt, mert az üvöltő csapágyas mosógépre is bemondja az okoska, hogy "hát ez ilyen hölgyem"? Rossz ajtó.

    ja, és hazai jogállásnál akkor kapod vissza a pénzed, ha igazad van és ügyvéddel tudod bizonyítani. Persze a nyilvánosság se árt.

    Meg egy kupac pénz, 5-10 év az életedből piszlicsáré hülyeségekre és hasonlók. Hogy az a nyomorult világ ahova eljutottunk, ahol lassan egy betört ablakra is tucat szakértő kell, hogy megmondják, hát ez bizony be van törve... és nincs senki, aki az ilyen agyhalott cégekre ráverné a lepedőt igen könnyen :N És basszus nem egy összetett elektronikai hibáról van szó, ami nehezen reprodukálható. Hanem egy olyan konstans mechanikai gondról, amit 10 emberből 9 simán felismer, mert tapasztalta már, csak max nem tudta, hogy mi az. De ügyvéd, meg bizonyítás meg jézusom, tényleg csak engem zavar a hülyeség?

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Új hozzászólás Aktív témák