Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gyonyoruwok

    tag

    válasz Teal'C #3 üzenetére

    a Note 9? kamerában biztos nem az a király. az S10, az már igen. már tesztek alapján is meggyőzött, ami a 9-es szériának nem sikerült, meg az S6 óta egyiknek sem. persze biztosra majd csak azután tudom mondani, ha azt is megvizsgálom egy üzletben. de attól még tartom, hogy lusta volt a Samsung, mert ránézésre ugyanazt a 12mp-s szenzort farigcsálják már évek óta, ahelyett, hogy idén végre beletettek volna egy kicsivel nagyobbat, ha már zoom, túlléphettek volna ők is a 2x-esen, és a fixfókuszt inkább nem is említeném az ultrawide-nál. nagyon szép, hogy csupán ennyi erőfeszítéssel is ott vannak a toppon, de sokkal jobb is lehetett volna.
    mindenesetre most fel van adva a lecke a Huaweinek, ha nem gurítanak nagyot a P30-cal, főleg egy EMUI ráncfelvarrásra gondolok itt, mert a OneUI végre nagyon bejön, akkor még a végén jövőre megyek Samsungékhoz a P20-ról, pedig nem sűrűn fordult meg ilyesmi a fejemben az elmúlt években. sőt.
    jó kis teló a Mate 20 Pro amúgy, bár mm-ban megnyomkodva azt vettem észre, hogy nem működik olyan kifogástalanul és könnyedén a gesztusvezérlés, mint az iPhone-okon. ami nagy kár, mert azokon pont úgy ment minden, ahogy szerettem volna. megkérdeztem ezzel kapcsolatban munkahelyemen egy arra járó Huaweies eladót, de persze ahelyett, hogy érdemben válaszolt volna a kérdéseimre, inkább megpróbált meggyőzni arról, hogy a Mate 20 Pro sokkal jobb, és az iPhone amúgy is nagyon drága. bizonyára nem csak egy lelkes diákmelósra adtak rá egy huaweies pólót. na mindegy

    Sony A6000 | iPhone 12

Új hozzászólás Aktív témák