Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • derapo

    tag

    Kedves mindenki!
    Köszönöm szépen, nagyon hálás vagyok, hogy megosztottátok velem gondolataitokat az írkálmányommal kapcsolatban. Ez az írás valamikor tavaly nyár elején készült. Hosszú évek óta kezeletlen maradt mentális problémák eredményeképp elhatalmasodott depresszió szülte. Célom a megosztásával a remény megvilágítása, ahogyan kedves Agyturbina is mondta, az ajtó nyitva. Nyitott kapukat döngetünk nagyon sokszor, mert nem látjuk elsőre, hogy nyitva van. Ránézésre semmi sem különböztet meg egy nyitott és egy zárt ajtót. Kedves Norb79 és Agyturbina, "Mindegy mit gondolsz Isten, vagy sem, a nyomorúságod saját magad teremted.
    Mindenki maga teremti a saját börtönét"
    "Az egész írásról nekem is ez ugrott be, hogy a boldogság döntés kérdése." Nagyon jól látjátok, ellenben igazat kell adjak nullpoint kollégának is, mert nem biztos, hogy eldöntöm, hogy boldog leszek és működik, hiszen ez képmutatás lenne. Be kell ismernem van amikor segítség nélkül nem megy. E felismerésig eljutni rettenetesen nehéz harc, mert saját magunkat kell legyőzni. A legkeményebb ellenségünk saját magunk. Eljutni arra a pontra, hogy megalázzuk magunkat magunk előtt, embert próbáló kínokkal teli, véres küzdelem. Kedves looser ez már a "Szerepcserében" sem működött :)
    A segítség sajnos orvosi és gyógyszeres kezelés volt. Azóta több harcom volt saját magammal, mert nem akartam és nehezen tudtam megérteni, és elfogadni, hogy az agyunk egy rendkívüli bonyolult szerkezet amit különböző kémiai folyamatok irányítanak és ha ez a kémia felborul akkor valahogyan egyensúlyba kell hozni. Ez történetesen külső pótlás.
    Még egyszer köszönöm mindenkinek aki hozzászólt vagy szól és elmondja a véleményét, mert segítség azt nem tudjuk honnan jöhet. :R

    https://www.youtube.com/watch?v=etVHIG8i_Ls

Új hozzászólás Aktív témák