Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mumukuki

    aktív tag

    Imádom, hogy olyanok osztják az észt, akik még nem is látták élőben, nem hogy használták volna! :(((

    Pár hete ilyet használok, akkor a személyes tapasztalatok:

    -olcsó, univerzális tartóból már elhasználtam párat, ez mérföldekkel jobb, mint azok. Stabil, igényes, és nagyon masszívan fogja a telefont, még rossz úton is. Hátránya, hogy S2 csak szilikon tok nélkül fér bele.

    -a hangminősége meglepően jó, a túloldalon is mindenki dícsérte

    -az fm transzmitteres dolog nagyon jó, és igen, tényleg _hasznos_ nincs bohóckodás, kötögetés, plusz egy mozdulattal használhatom a másik autóban is. (az okostojásoknak). Nyilván job lenne ha az aux bemenetére kötném a fejegységnek, de lusta voltam ezzel vacakolni :)

    -bluetooth kapcsolat jó dolog, rövid utakra be sem kell tenni a tartóba a telefont, akkor sem kell kézből telefonálni

    - a support kiváló, felhívtam őket, nagyon normális fejlesztővel beszéltem, aki említette, hogy tudnak róla, hogy a nagy telefonok nem férnek bele, hamarosan jön majd egy másik típus is.

    -szerintem nem drága, a gyári telefon tartó 12e, ez semmivel nem rosszabb, plusz kihangosító is

Új hozzászólás Aktív témák