Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ZooLee

    őstag

    válasz nistv4n #26 üzenetére

    Pár dolgot már istnag is leírt, azokhoz én csak egy-két dolgot fűznék hozzá:

    - Biztos, hogy a jack jobb, de egy idő után tuti nem fogod bedugni, majd kivenni mikor kiszállsz, vissza, és úja bedugni. Macerás, BT-vel megoldva sokkal egyszerűbb, ráadásul akkor már ott is a kihangosító funkció. (Ettől függetlenül mondjuk lehetne egy jack megoldás is, ugyanúgy, mint a jack kimenet, amit ha nem kell, akkor két perc alatt le lehet szerelni és nem lóg egy fölösleges kábel.)

    - A tappancs nem esik le, mert nem egyszerűen csak excenteres-gyorszáras, hanem a tekerős fajta (a Nokiának vannak ilyen tapadókorongjai, a legjobb megoldás, finoman beállítható, maximálisan stabil)

    - Alulra sem kell külön tartó, mert elég erős rugó tartja, ha ebből kiesik a telefonod egy kátyúnál, akkor az lesz a legkisebb bajod, mert már kereke sem lesz az autódnak :)

    - A töltő csatlakozója egy kb. 10 centis kábelen lóg, tehát elég messzire elér, nincs vele gond. Nem a legszebb megoldás, de csak így lehet univerzálisra csinálni...

    (#21) kolosanyi: Amúgy igen, totál felesleges bele ez, az FM bohóckodás se tetszik túlzottan. Számomra ez iskolapéldája annak, hogy hogyan bonyolítsunk túl valamit. Miért csináljuk egyszerűen, ha lehet bonyolultan is?

    Nem felesleges, hanem tényleg univerzális. Nagy különbség... A céges autóban nem cseréltethetem a fejegységet, így másképp nem tudok zenét, miegyebet hallgatni a telefonomról. Nekem pont erre a megoldásra van szükségem.

Új hozzászólás Aktív témák