Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Parallaxis

    addikt

    válasz ujvendeg #19 üzenetére

    szavaidból, ha akarod, ha nem, az cseng ki, hogy egy gazdag ország lakói - hangsúlyozom a szót - boldogabbak pl. a hajtogatható telefontól.

    Félreértettél.
    Attól boldogabbak, hogy nem az a jellemző rájuk amit te írtál.
    Az, hogy egy ilyen eszköz megvásárlása nem okoz fejtörést és komolyabb problémát nekik, az csak ennek a hozadéka (nem egy mobiltól lesz boldog az ember, de ezt nem is állítottam :) ).

    Éppen ma vagy tegnap jött le egy szaklapban, hogy évek óta 1,5-1,7%-al folyamatosan csökken az úgynevezett csúcskészülékek eladása.

    Én is pont ezt írtam. A készülékek avulásának sebessége lecsökkent. Egy 3 éves S7 Edge még ma is kompromisszumok nélkül kiszolgálja a tulajdonosát, nincs szüksége új készülékre. Ha nem dől be a reklámoknak, akkor még pár évig szuperül el lehet vele és még utána is gond nélkül továbbadható a gyerkőcnek.

    Gyártunk összehajtogatható, teljesen értelmetlen luxuseszközt

    Nem figyeltél.
    Ha a készülék kiforrja magát, akkor gond nélkül kivált egy mobilt, egy tabletet és egy asztali számítógépet. Innen nézve takarékosabb és zöldebb megoldás.

    (800 000 ft körüli összegért még Dániában sem vesznek a gyerekeknek ilyen telefont, ez egy hatalmas tévedés)

    800000-ért nem, de apu családi flottakedvezményéért megkapja 150000-ért és azt egy angol, vagy amerikai gyerkőc lazán kigazdálkodja (szerintem egy dán is).
    Ismerősöm az USA-ban él és a gyereke (10 éves) XS Max-ot használ, mikor rákérdeztem, hogy nem sajnáltok ilyen értékű eszközt a gyerek kezébe adni, akkor csodálkozva nézett, hogy miről beszélek, ingyen kapta a szolgáltatójától mikor kiváltotta a gyereknek az új számot, ő meg az asszony céges készüléket használ, annak meg semmi értelme, hogy a fiókban tárolja, így megkapta a gyerek.

    tucatjával Sony feliratú monitor található, mert a triluminos képernyő képminőségét az amoled meg sem közelíti

    A triluminos max jól néz ki, de színhűségben és kontrasztban a fasorban nincs az OLED-hez képest. A stúdióban meg azért azt használnak, mert sokszor több óráig azonos a képtartalom a kontrollmonitorokon és az OLED ilyenkor nem a legjobb megoldás, mert beég.

Új hozzászólás Aktív témák