Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bot1978

    senior tag

    válasz GodGamer5 #43 üzenetére

    Szerintem az eléggé köszönőviszony, ha (alig észrevehető) extrákat állítgatsz egy graf menüben. Én mindent 3840x1024-ben vagy Riftben futtatok ami kétszer fullHD a 1060-al, de amikor Riftben van akkor tükröz monitorra is még mellé. Szóval az nem igaz, hogy ezek a VGA-k FullHD-ra vannak, mert tök megvoltam a 1060-al az utóbbi 3 évben.
    Az ilyen "még az árnyék is ultrán" emberekkel nyilván nem vitázom, de ésszerű beállítások mellett bőven használható az 580/1060 a mai napig.
    Szóval valahol jogos, hogy ha az 580/590 8GB most olyan 50k körül boltban újonnan is kapható, akkor a dupla árért már a tetejét kéne adni nem a közepét, de hát így is volt ez a bányászláz előtt sok éven át... Legyen valami extrém elit presztízs vacak horror áron háromszázért mit bánom én, de ilyen népkártyát, mint az 5700 százért ráadásul blowerrel, hát szerintem pofátlan, mert ugye ezen az analógián akkor az 5500 lesz majd mittom 70k? Mert akkor pláne nézzük már meg az 580-hoz képest mit is kapunk a felárért... a nagy semmit.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák