Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BonFire

    veterán

    A legfőbb probléma az, hogy ahhoz, hogy rendes kínálatot kapj, elő kell fizess minimum 3 ilyen streaming szolgáltatásra. Nekem a Netflix ingyen van, mert a tesóm családi csomagot fizet, és maradt egy üres fiókja nekem. Viszont szinte alig van rajta értékelhető tartalom, így előfizettem a HBO Maxra is, ami szintén csalódás volt, mert csak a Warner filmek vannak rajta, azokból is kevés. Én pedig a Fox-os filmeket is látni akartam, így kénytelen voltam előfizetni a Disney+ra is. A két szolgáltatás önmagában 4480 Ft, és még mindig van egy rakás olyan film, ami nincs rajtuk. Tehát még elő kéne fizetnem az Amazonra, az Apple-ra, meg még vagy hat hasonlóra, hogy a torrenten elérhető teljes kínálat meglegyen, és az már nagyon zsebbe nyúlós.

    Nem beszélve a nem amerikai filmekről, amelyeknek esélyük sincs felkerülni ezekre a platformokra, gondolok itt a régi olasz és francia vígjátékokra, krimikre, sorozatokra.

    Szerk: A YouTube-prémiumot ki is felejtettem, az nálam alap 1790, hogy ne legyenek reklámok.

    [ Szerkesztve ]

    A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

Új hozzászólás Aktív témák