Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hajbel

    addikt

    Érdekes, hogy pont azokért a hibákért felezik a pontszámot, (bugok, technikai problémák, sok motorozás, repetitív, rossz story), amik a RDR2-nél is jelen voltak. Mondjuk itt nincsenek 2D-s, két papírlapból összeállított bokrok és lombok, nincs minden reggel és délután köd, hogy jobban látszon a fény. A RDR2 csalódás volt, megbántam, hogy előrendeltem. Ez maximum majd egy akcióban lesz beszerezve, nem követem el mégegyszer ugyanazt a hibát.

    [ Szerkesztve ]

    "I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

  • mike1334

    veterán

    válasz Carlos Padre #30 üzenetére

    Akkor se az..csak eléred az összes "csövet".

    ...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

  • chris0000

    őstag

    megy az install...kiderül milyenek is azok a benyomások...1.0 rakott fel először...most meg az 1.04-et...ez egy 10 gigás frissítés...ez lenne a day one patch valszeg...

  • heihachi

    addikt

    válasz hajbel #51 üzenetére

    Itt is két dé növények lengedeznek a szélben, tegnap vagy 5 percig "csodáltam" egyet. Élőben nem egy kiemelkedő szépségű játék, sőt teljesen középszerű összességében. Néhol egészen áll leejtős (főleg nagytotálban nézni a tájat), máskor meg nagyon kiábrándító. Ha már rdr2, akkor ott percenként leesett az állam a látványtól, nem összemérhető ezzel.

    A storyt még nem igazán tudom milyen, de a nyitánya az eléggé átgondolatlan, a szitu, amibe belekeveredünk is eléggé sántít (pl.: a fene tudja mióta zombikat öldösünk, de nem sikerült egy normális fegyvert összeszedni az elmúlt két évben, úgy kell elkunyerálni egy shotit, nem sikerült alapvető skillekre szert tenni két év alatt, de majd most, megcsinálunk két küldit és mindjárt jobb lesz).

    A motorozás, ami elvileg egy fő építőelem lenne, egy olyan valami, ami megkülönbözteti a többi játéktól enyhén szólva is élvezhetetlen vacak, legszívesebben felgyújtottam volna már a motort, csak valamiért ragaszkodik hozzá főhősünk. Meg ha már motorozás, akkor legalább annyit adtak volna magukra a készítők, hogy ha áthajtok egy hullán, legalább zökkenjen már meg a motor, ne csak átguruljunk rajta, mintha ott se lenne.

    A stroy mesélés módjával is van némi gondom, harmadik storylineba kezdtem bele, de erre a játék közben semmi nem figyelmeztetett, csak a menüből tudtam meg, hogy melyikkel hány százalékon állok.

    Szóval egyelőre nekem kissé csalódás, de mivel ezer éve nem játszottam (szándékosan) zombis játékkal, ezért a hangulata egyelőre tetszik, mert valamiért az mégis van neki. Remélem sokáig kitart.

    ui: minden fenti mondatomba automatikusan értse oda a kedves olvasó a "szerintem" szót, pls

    "Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

  • XuChi

    addikt

    válasz heihachi #54 üzenetére

    Hát mostmár tuti hogy ezt használtam fogom megvenni, majd fél-egy év múlva. Egy középszerű játék lett, és már nem Te vagy az első aki ezt írja róla. Nagyon szomorú vagyok. Nagyon vártam ezt a címet. Nah sebaj, majd talán a PS5-tel eljön egy minőségbeli ugrás is a játékokban, és nem lesz többet papírnövény, gagyi fizika, gagyi texturák. Aztán persze ez is majd a fejlesztőkön múlik. Amúgy tippre a játékok árát is emelni fogják. Egy Day1 ár szerintem felkúszik 23-25k-ra a sima alap kiadások esetén. De remélem ez csak rossz előérzet...

    [ Szerkesztve ]

  • Skynet258

    veterán

    Megvettem bár tegnap még azon voltam kihagyom egyelőre, de ma pont egy konzolbolt előtt mentem el, bementem megkérdezni mennyi aztán a lemezzel jöttem ki. Egyelőre csak települt, majd valamikor este talán megnézem.

    [ Szerkesztve ]

    https://geekpulse.hu

  • chris0000

    őstag

    vegyes érzésekkel indultam el én is a KV-ba,h megvegyem 20e-ért előrendelésbe,csúcsáron...felraktam,elkezdtem és nem igazán nyűgözött le az első fél óra...aztán szerencsére egyre jobban kezdett tetszeni...szerintem egész hangulatos ahogy elkezdődik a történet és egyre jobban belemerül az ember...az atmoszférája bejött teljesen és kezd beszippantani...persze a szokásos kis gyűjtögetős,craftolós,zombis móka lesz...de egész jól felvan építve a világ,lesz mit felfedezni...a növényeket,trófeákat el lehet adni,gyűjtögetve ezzel a bizalmi pontokat az egyes táborokban,feloldva ezzel más egyéb lehetőségeket...fegyverek vásárlása vagy a motorhoz lévő alkatrészek,fegyver alkatrészek vétele,fejlesztgetése...van jónéhány menü a játékban amit lehet tanulmányozni...a grafika azért elég jó,bár tényleg vannak olyan részek/részletek ami azért nem az igazi,mint pl.:belső helyszínek falai,texturái,környezeti tárgyak megjelenítése...vagy egyes külső helyszínek elnagyolt,alacsony poligonszámú megjelenítése...de összeségében azért törekedtek arra a készítők,h jól nézzen ki mindenhol...azt se felejtsük el,h ebben benne lehet/van a direkt downgrade is,mert nem mindenhol bírná a gép...nekem megfelelő,pedig nem szeretek kompromisszumokat kötni mikor játszom mondjuk pc-n!a zseblámpát nem tudom,h sikerült így megvalósítani...konkrétan nincs rá modell a játékban,nincs semmi a kezedben vagy a válladon,sehol...ami vílágítana...csak úgy "jön" a fény...ha megfordul az ember akkor a háta mögött lévő területet világítja meg! :U a magyar felirat nagyon jó,h belekerült,mert ahogy kezd kibontakozni a történet,egész jól fenntartja az érdeklődést,izgalmat...ha egy induló árat nem is,egy sales alatti vásárlás best buy lehet!csak győzd kivárni... :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák