Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Geller72

    veterán

    Néha-néha nekem úgy tűnik, mintha ezek felett a "platformok" felett eljárt volna az idő. De aztán rá kell jönnöm, hogy ez az egész igény alapú. Mint ahogy mindenki tudta a Mónika-showról, hogy mennyire épít a debilekre, de mégis nézettségi rekordokat döntött. Vagy az amcsi tompika is. A legtöbben nem hiszik el, hogy ez egyáltalán létezhet, hogy egy ekkora "országnak" ilyen vezetője lehet, de itt van előttünk a bizonyíték. Normális embernek ez szerintem szörnyű tény.. :U

    Én úgy nőttem fel, hogy akkor ugye még nem csak internet, meg mobil nem volt, hanem sok minden más is alapjaiban különbözött a mostani világtól. Amikor az internet berobbant, valami elképesztő végtelen szabadságot éreztem, tudtam, hogy valami eget rengető dolog történt. Ezt az érzést fokozatosan sikerült kiölni azzal, amivé az internet - és úgy általában a világunk - vált, válik. Amikor azt írom, hogy már semmi sem a régi, akkor nem az újtól, a változástól félek, hanem attól, hogy az újabb sokkal szarabb lesz.

    Pár éve itt a PH-n a napi új cikkeket sem tudtam elolvasni, annyi újdonság volt, most meg van olyan hétvége, hogy semmi sem történik, a ph haldoklik, szinte csak a fórum/blog tartja fent. De ilyen oldalak tömegével vannak. Valami történik és - szerintem - az nem jó irányban..

Új hozzászólás Aktív témák