Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chapel

    addikt

    válasz VágniValó #34 üzenetére

    Gyenge pont, mint hogy már egy erősebb gpu-t is kihajtana. Neki a 1080 már kevés, többet enne ha tehetné.
    Új rendszer legál friss win, friss bios; pl. RDR2-nél dolgok (ami nem eszik keveset az ultra a többi főleg high/medium és valami off pl csak TSAA-van 8x, más szűrő off.
    Eredmény: Mindenhol fix 60fps...kivéve sűrű erdőt, instant drop 32-34-re, kivéve a víz (vagy környéke), instant drop 28-30-ra. Picit fura ez a majdnem fix 30fps ezeknél, lehet hogy nv szól bele, de már kiveséztem a beállításokat sok topik alapján, elvben semmi sem gátolja.

    Ezek után egy Cyberpunknál sem várok jobbat...ami rohadt bosszantó hogy ez 1080p. Oké a plazma minőségén sírva fakad minden ismerős (Az is aki 4kban játszik, ezen az 1080p büntet), de akkor is wtf ez már. Ezzel a géppel sztem is MINDENHOL maxon fix 60fps kéne bármivel (rtx nélkül értelemszerűen) de még GTA V is meg-meg röccen. :U

    Utóbbi kettőnél élek a gyanúperrel hogy elcsesztek szándékosan valamit az utolsó driverekben, mert ha v-sync on akkor igen sokat droppol random helyeken 30-ra, amúgy 90-120fps... :U

    Szóval esze neked hülye gyerek (én) építsd az erős gépet...

    Szóval várjuk ki. Annyi van hogy mikor összeraktam pár hónapja, csak vga maradt minden más cserélve lett nem raktam újra a win-t. No de minden más remekül megy, sehol egy fagyás, semmi. Majd ha lesz hozzá hangulatom újra rakom a wint de elvileg ez nem lehet, és nem hiszek benne hogy ettől megtáltosodik.

    Gta V ~60 Gb-al indult...most mennyi is 90-100? :D

    Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

Új hozzászólás Aktív témák