Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rasnac

    aktív tag

    válasz makkmarce #32 üzenetére

    A helyzet az, hogy az előző konzol generációra kiadni (ps4 és xone) eléggé kapufa volt. Sajnos, ahogy azt a játék megjelenésekor is írtam, nem kellett volna kiadni. Persze van valami szabály hogy csak ps4prora kiadni nem lehet játékot, ezért muszáj volt,de ugye általában az erőlködésnek megvan az eredménye.

    PC-n már az 1.03al jatszottam végig, és szerintem ha az open world nem lenne, csak a pure story a mellék küldetésekkel, jóval kevesebb lenne a probléma. Persze tudom tudom, openworld nélkül nem lenne az ami.
    Én szerettem ezt a játékot, mert átgondolt sztorija van, és a mellék küldetések (nem az utcákon lévő tucat, hanem az igazi mellékküldetések) sztorijai is jók voltak.
    Én bízom abban, hogy a cdpr fog egy 2.részt készíteni amiben tanulnak a hibákból és lesz egy normálisan átgondolt és csak nextgenre kiadott élmény.

    (halkan jegyzem meg, kipattant a pletyka hogy a nextgen patchel ujrakiadják a játékot samurai edition néven és átszabnak benne sokmindent. Ám legyen de ha a core szintű problémákat nem fogják kezelni, ugyanott fogunk tartani amivel jelenleg is baj van)

    "Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember."

Új hozzászólás Aktív témák