Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rdt89

    addikt

    Nagyon jó teszt lett! :R
    Nálam 100/100 a játék. Nem nagyon követtem az előzményeit, igazából megjelenése napjáig nem is érdekelt az FPS nézet miatt. De sokan 15-ért árulták a gép mellé kapott kódot, én meg úgy gondoltam, hogy csak rálesek hiába az FPS utálat /eddig egyedül a Far Cry volt aminél megbarátkoztam vele és élveztem EDDIG/.. S nagyon örülök, hogy megvettem, nagyon élvezem a játékot minden hibája ellenére. Az első 50 óra 3 nap alatt csorgott bele, annyira beszippantott. Sose érdekelt egy játék sztorija se, de ezt nem ugrottam át, az utolsó sikátorba történő kis beszélgetésekbe is bele-bele olvasgatok. Sok hibába-crash-be futottam, de egy ekkora játéknál és ilyen prezentációnál na meg nem utolsó sorba ilyen hülye döntések miatt nem lepődtem meg. Szomorú, mikor nem az dönti el, hogy mikor lehet kiadni a produktumot, akinek fáradt izzadsággal teli verítéke kárba vész, mert a pénzéhes lusta semmirekellő hozzá nem értő már pénzt akar belőle látni és sürgeti a kiadást, s bele is okoskodik amihez nem ért. Így lesz egy fejlesztőcég aki kivívta a tiszteletet a W3-al, közellenség, miközben már sose tudjuk meg, hogy a hype-nak megtudtak volna-e felelni, ha nincs ez a fiaskó. Mindenesetre én minden újításnak és frissítésnek örülni fogok ami jön ehhez a játékhoz, engem megvett kilóra, mert a hibák és bug-ok ellenére rengeteg olyan dolog van amitől leesik az ember álla és magába szippant. Nálam ilyen Keanu Reeves karaktere. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák