Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Segal

    veterán

    válasz negro #4 üzenetére

    Azért huszonmillióból már nagyon durva benzines kocsikat kapni...
    Ezt akár hogy nézhetjük mocskosul túl van árazva.

    "Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

  • -Skylake-

    addikt

    válasz negro #4 üzenetére

    Ne átlagfizetéshez mérjük, hanem amit a cikk is említ, mérjük a BWM i4-hez. Innentől meg szerintem nincs több kérdés. Össze sem hasonlítható, semmilyen értelemben ez a kocsi meg egy i4, távolról sem. Egy világ választja el őket, pénzben meg kb semmi. Nincs racionális érv emellett az autó mellett ennyi pénzért, kb mintha egy 10-essel lenne olcsóbb egy Galaxy A52 mint egy iPhone 13 Pro. Ez egy vicc, jól mondja aki felettem mondja, ezt a kocsit benzinmotorral úgy hívják, hogy Volkswagen Golf , és 10 millióért hazavihető. Namost ja, értem én hogy villannyal megy, de kicsit érezzük már erősnek a benzinmotor-villanymotor cserét 12 millió forintért soknak... És itt jutunk vissza oda, ahol kezdtem, ennyi pénzért az i4 , az NAGYON NEM egy Golf villanymotorral. Az egy kategóriákkal komolyabb/prémiumabb autó minden négyzetmilliméterén.
    Ez az autó ennyi pénzért vicc , itt is, nyugaton is, mindenhol is. Szeretném tudni, hogy ha szerinted nem sok az ára (még a fenti levezetés után sem), akkor mondjuk összehasonlítva egy 13 millió forintos Leaf-el , hol van a 9 millió forintos különbség ? Mert az KIZÁRT, hogy ez az autó prémiumabban van megépítve/pérmiumabb anyagokból van megépítve, mint egy Leaf. Ez nettó ugyan az a szar, mert az ID3 is ugyan az a tejfölösdoboz, ez meg kb ugyan az.

    Ez az autó 22 millió forintért nem értelmezhető.

    "Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

Új hozzászólás Aktív témák