Hirdetés

2018. július 18., szerda

Gyorskeresés

(#1) janeszgol

janeszgol
(PH! kedvence)

Nettó 85k? Hm, lehet még bruttoban se fizetném oda érte ezt a pénzt. Mondjuk ilyen maximum fehér fényérték mellett nem csodálom, hogy sokáig bírja. :)

A női nemnél csak a női igent szeretem jobban.

(#2) Roaming

Roaming
(fanatikus tag)

A táblázatban kétszer szerepel a Xiaomi Redmi Note 5, ez a mobil meg sehol. :)

A teszthez: az akkumulátor jó pontja a készüléknek, ez a 6000 mAh tényleg durva. De ennek ellenére nekem nem tetszik a mobil, a kamera se valami jó. :(

[ Szerkesztve ]

-

(#3) dzsi23

dzsi23
(senior tag)

Nahát, el is felejtettem már, hogy létezik a Cubot. :U Persze, eddig is jól megvoltam nélküle, és az árat látva, ezután is megleszek. Esetleg akkor lenne esélye (nem nálam), ha árban a Xiaomi alá ígérne, de az nem egyszerű.

(#2) Roaming:
Gondolom, csak a neve szerepel kétszer, és az első oszlop lesz a Cubot.

[ Szerkesztve ]

302.3310.GX10.V55.GX17.K610.U900.Blade.L7.S3N.R3S.J5'17.P9LM.MiA1

(#4) D013

D013
(tag)

Hihetetlen hogy a B-brandek drágábban adják a készülékeiket mint egy Xiaomi vagy Meizu. Pont hogy ezzel lehetnének versenyképesek, hogy nem 5%-os a nettó nyereség csak mondjuk 3%, lehet nem éri meg annyira, de többet adnának el ezekből a szutykokból.

[ Szerkesztve ]

(#5) joey04

joey04
(PH! félisten)

drága.

Bazinga!

(#6) SkyLine3000

SkyLine3000
(PH! addikt)

"Modern megjelenése..." Ezt kb teljesen felesleges volt kiemelni. Semmivel sem modernebb semmiben, mint akármelyik mai telefon... Gyakorlatilag copy-paste, mint akármelyik másik.

[ Szerkesztve ]

Lg G3 3/32 Titan

(#7) szentkuti11 válasza dzsi23 (#3) üzenetére

szentkuti11
(HÁZIGAZDA)

Pontosan így volt, javítottuk is! :R

(#8) Sebhelyes

Sebhelyes
(senior tag)

Nem lett volna rossz, ha nem gagyi a kamera és 15ezerrel olcsóbb.

(#9) enginev3.0 válasza szentkuti11 (#7) üzenetére

enginev3.0
(PH! félisten)

Istenem az az akksi :( de jó lenne ha más gyártó is képes lenne ilyenre

És anyagilag úgy megvagyunk viselve, hogy még lábazatot se tuttunk csináni, mer nincs mibül ll Logitech <3

(#10) vilmose33 válasza janeszgol (#1) üzenetére

vilmose33
(senior tag)

+1 Ennyiért drága. Amúgy jól néz ki.

(#11) Cifu válasza enginev3.0 (#9) üzenetére

Cifu
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

+1

Szomorú, hogy a nagy gyártók fontosabbnak tartják a notch másolását, ahelyett, hogy emberi, és nem kertitörpe méretű aksit raknának a telefonjaiknak...

[ Szerkesztve ]

A csapatmunka nagyon fontos: rajtad kívül másra is lőhetnek!

(#12) enginev3.0 válasza Cifu (#11) üzenetére

enginev3.0
(PH! félisten)

És egy egy ilyen készülék után derül ki hogy igenis lehet ilyet is belerakni

Vagy 1mmrel vékonyabb telefonba 5000mah akksit

És anyagilag úgy megvagyunk viselve, hogy még lábazatot se tuttunk csináni, mer nincs mibül ll Logitech <3

(#13) cybermanus válasza szentkuti11 (#7) üzenetére

cybermanus
(senior tag)

A kijelző táblázatban meg a Honor 7X szerepel kétszer.

A fényerő pocsék , a kamera pocsék.Feltörekvő márka de van még mit csiszolni a készülékeken.Gondolom a nagyobb aksival és ram mennyiséggel próbálják kompenzálni a hiányosságokat ami mostanában nagyon divatba jött a feltörekvő márkáknál.

[ Szerkesztve ]

A térerő legyen veled ! Honor 8+ Meizu Pro 6 Plus

(#14) janeszgol válasza cybermanus (#13) üzenetére

janeszgol
(PH! kedvence)

Ami működik is nekik. Emlékezzünk vissza 2-3 évre, amikor jöttek 50 ezer ft körül 3 giga rammal olyan márkák, mint Vernee meg Doogee. Itt, egy szakmai fórumon is bőven ment a szarozás, fikázás, ami nem Vernee volt vagy Doogee. Mintha a felhasználói élményt csak az ár és a Ram mennyisége adná.

A női nemnél csak a női igent szeretem jobban.

(#15) Cifu válasza janeszgol (#14) üzenetére

Cifu
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Especiel akkor azért mert a "fikázás", mert nagy gyártók (pl. Samu, LG, HTC) simán kihoztak közép és belépő kategóriájú telefonokat 1GB rammal (és 8GB tárhellyel), ami rövid úton meggyilkolta a felhasználói élményt Android alatt. Nem picit, nagyon-nagyon...

[ Szerkesztve ]

(#16) aelod válasza janeszgol (#14) üzenetére

aelod
(PH! kedvence)

Mintha a felhasználói élményt csak az ár és a Ram mennyisége adná.

Hát akkor mi? Láttunk már azonos memória mellett dadogó és fluid rendszereket. Az biztos, hogy a több az jobb elv érvényesül az android alatt. Az android go-t ne vegyük ide mert szerintem csak az iperi hulladéknak csináltak egy rendszert és megmarketingelve ezt is eladják annak aki benyeli.
Viszont ez a telefon drága, és ráadásul MTK. Ha tettek volna bele egy S625-öt akkor üzemidő bajnok lehetett volna. De nem lett.
Pénzt ezért nem adnék ahogy anno a Vernee es Dogee-ért sem adtam. Inkább kivártam.

[ Szerkesztve ]

" Aki embernek hitvány az magyarnak alkalmatlan."

(#17) cybermanus

cybermanus
(senior tag)

A telefon több mint 200 gramm, elég nehéz megszokni főleg egy könnyű telefon után. Akcióban az első tíz vásárló Június 18. és 22. között 130 dodóért megkapja.

[ Szerkesztve ]

(#18) BatchMan válasza Cifu (#11) üzenetére

BatchMan
(senior tag)

Az első órámat minden nap fel kellett húzni. Volt egyfajta ceremóniaszerű abban, ahogy a családban mindenki felhúzta az óráját. Kb. az utolsó dolog, amit a másnap előkészítéseként megtett az ember.
A gyártók most is erre mennek rá, egy napot bírjon ki, oszt jóccakát.
Akinek meg több kell, cepeljen powerbank-et.

Tabletemben van 6300 mAh akksi, ritkán használom, heti egy-két töltés elég neki. És pont a rendszertelen töltés néha megbosszulja magát. Igaz tele akksival nem kapcsolgatom standby-ba egy tárgyalás alatt, hagyom folyamatosan bekapcsolva.

85 + sok egy kijelzős powerbankért...

(#19) logitech1

logitech1
(lelkes újonc)

Ennyiért drága.De viszont jól néz ki és a 6000 mAh kezd megfogni,de a suja viszont nem.

(#20) Cifu válasza BatchMan (#18) üzenetére

Cifu
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

A gyártók most is erre mennek rá, egy napot bírjon ki, oszt jóccakát.

Ami átlagban 3-5 óra SoT-t jelent. Ha nekem mondjuk 4-5 órát kell egy váróban ücsörögnöm, vagy teszemazt úgy alakul, hogy a telefonnal szeretnék egy több órás eseményt megörökíteni, akkor vigyek magammal powerbankot? :F

Bocsi, én másképpen gondolkozom. Rakjanak megfelelő méretű aksit abba a fránya telefonba! Előre sose lehet tudni, hogy alakul a napod, és a kelleténél hamarabb lemerülő telefon eléggé tönkreteheti a napodat...

Especiel ez a telefon sok szempontból korrekt, még az árát sem feltétlenül mondanám drágának, csak hát a Cubot telefonokról nem a minőség vagy a megbízhatóság jut az eszembe, szembe mondjuk a Xiaomi telefonokkal...

(#21) cybermanus válasza Cifu (#20) üzenetére

cybermanus
(senior tag)

Ott a pont már ami a minőséget és megbízhatóságot illeti viszont jöhetnének már a kijelzőbe épített napelemek. Remélem valamelyik nagy gyártó elkezdi sorozatban is gyártani.

(#22) Fitzgerald

Fitzgerald
(PH! addikt)

Ez olyan max 55-60 rongy körül lehetne kompetitív, mert amennyivel többet ad tárhelyben, ramban, és aksiban, annyival szarabb multimédiában és nyers teljesítményben.

(#23) Smiro válasza logitech1 (#19) üzenetére

Smiro
(fanatikus tag)

Hát ja a suja... Na az gáz...

(#24) BatchMan válasza Cifu (#20) üzenetére

BatchMan
(senior tag)

3-5 óra SoT elég egy napra.
Nem a telefonon élünk, hanem a világban. Utazáshoz, "több órás esemény" megörökítéséhez meg praktikus a powerbank, mert nem tipikus élethelyzetek, évente párszor fordulnak elő.
Az igényed ugyanúgy marginális, mint az én 4"-os e-ink-es elképzelésem, miközben tömegesen gyártják a péklapátokat, lehetnyi eltéréssel.
Egyszer majdcsak lesz custom telefon, ahol nem csak a készülék színe választható, hanem alaplap, kamera, kijelző, akksi, memória, cpu stb...

(#25) enginev3.0 válasza BatchMan (#24) üzenetére

enginev3.0
(PH! félisten)

Minden nap több órát utazok, és rohadtul nem kényelmes egy powerbank :U

(#26) haxiboy

haxiboy
(PH! addikt)

Eléggé kis gyöszösre sikerült, mellette meg drága....

BTC : 1HaxiBoy43dEBpk9amznGuFs8h2YjYH4F7

(#27) doooo

doooo
(őstag)

El nem tudtam képzelni, hogy mennyire rossz lehet az a kamera. Aztán teljesen mégse használhatatlan, csak ne torzítana annyit a lencse...

(#28) Sebhelyes válasza BatchMan (#24) üzenetére

Sebhelyes
(senior tag)

A SoT a CPU/GPU terheléstől függ, úgyhogy a "3-5 óra" nem jelent semmit.

(#29) Mr.Grincs

Mr.Grincs
(PH! kedvence)

Ez komoly ennyiért? Hát ilyen noname telefont biztos nem vennék. Meg szerintem akinek van egy kis esze az messziről el is kerüli ezeket.

iPhone 7 128 GB jet black / MacBook Air A1466 / BMW 318D / Apple iPod Classic 160GB

(#30) FlashLed

FlashLed
(senior tag)

Csodalatos csájna telefon. Azert Xiaomi stb mellett ez csak egy selejt...

The Mechanic

(#31) Cifu válasza FlashLed (#30) üzenetére

Cifu
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

A Xiaomi, Huawei, Oneplus, stb. nem "csájna"? :U

(#32) Ricardo válasza aelod (#16) üzenetére

Ricardo
(PH! félisten)

"Hát akkor mi? "

Akad még pár dolog. nem árt például, ha megfelelő a kijelző érzékenysége, pontossága. Ha a szenzorok megfelelően működnek....stb

Hidd el nagyon rontja a felhasználói élményt, ha mondjuk nem tudsz egy üzenetet, mailt megírni mert pontatlan a kijelző, vagy nem megfelelő az érzékenysége, vagy ha mondjuk a közelség érzékelő vacakol, és megszakítod a beszélgetést az arcoddal, vagy ha a végén nem tudod letenni, mert a fejedtől elemelve sötét marad a kijelző. Lehetne sorolni.

(#33) kelly416

kelly416
(PH! addikt)

"De azért egy dupla koppos ébresztés pont elfért volna, ha már a hátlapon van az ujjlenyomat-olvasó, hardveres kezelőgomb pedig csak a jobb oldalélen érhető el."
Ez most komoly? Hol kellene még elérhető legyen a bekapcsoló gomb? Láttatok már telefont több bekapcsoló gombbal?

(#34) gusthy válasza enginev3.0 (#9) üzenetére

gusthy
(PH! kedvence)

Bármelyik gyártó képes lenne rá ebben a vastagságban :)

(#35) enginev3.0 válasza gusthy (#34) üzenetére

enginev3.0
(PH! félisten)

Persze hogy képes
Akarás kérdése

(#36) moleculez válasza Smiro (#23) üzenetére

moleculez
(PH! addikt)

:DDD az biztos...

"Nem vagyok pesszimista. Az nekem úgysem menne...a BUGOK átmenetiek de a FÍCS örök!!!" @abusalempictures

(#37) Mik76

Mik76
(tag)

Nem rosszak azok a fotok addig ameddig nem akarunk belenagyitani. Lassuk be, az atlag user a telefonjan nezegeti a teloval keszult fotokat, esetleg egy monitoron. A5 meretben teljesen elmegy, de mondjuk A3-ban mar nem probalkoznek vele...

http://www.imdb.com/name/nm1481844/?ref_=nv_sr_1

(#38) laleh

laleh
(PH! addikt)

Külsőre nekem nem tetszik. :( Egyébként lehet nem rossz.

[ Szerkesztve ]

Ha fontos, inkább telefonon: 06302832078 Apple garanciális ügyintézés: törött is!

(#39) dzsi23 válasza moleculez (#36) üzenetére

dzsi23
(senior tag)

Én még nem ittam olyat... :P

302.3310.GX10.V55.GX17.K610.U900.Blade.L7.S3N.R3S.J5'17.P9LM.MiA1

(#40) cezarlacrone

cezarlacrone
(fanatikus tag)

Van egy neve. Kubot. :DD

(#41) pengwin válasza cybermanus (#21) üzenetére

pengwin
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Sokra mennél ám a 12*6 cm-es napelemmel. ;)

Üdv, pengwin "A belépőszint mindig ott van, ahol a fájdalomküszöbünk."

(#42) t72killer

t72killer
(PH! félisten)
LOGOUT blog (1)

6 amperóra egy telefonba már pazarlás, az önkisülés fogja lemeríteni:DDD. A 3.6Ah-ás telóm is egy egész hétig bírja, ha nem bolygatom - persze ha aktívan használva van+kijelző se a minimumon, akkor azért 2 nap és kampec.

#41: 5V/2Amper töltőárammal számolva mondjuk egy 20Wp-s napelem kéne neki, ami durván 30x50centis.

[ Szerkesztve ]

"A win98 biztonságos, ui már vírust sem írnak rá 10 éve."

(#43) barankai válasza Roaming (#2) üzenetére

barankai
(újonc)

érdekes, mert a másik tesztben a kamera kimondottan (és láthatóan) kiváló dinamikát ad... lehet h. nem mindegy ki nyomja a gombot?
https://smmart.es/reviews/cubot-power-analisis-opiniones/
egyébként 180 dollárra várják most 219 volt akciósan
bár ha b20-t elhagyom mert pl magyar Vodán használom akkor egy Meizu P6P visz mindent 207 dollárér EU+bizti vagy 255ér 2 év EU garival...

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.