Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Medocsabi

    addikt

    Hát nemtudom...Én többféle bluetooth fülest használtam már, edzéshez kell. Sajnos a súlyzós edzéshez a madzagos megoldás nem való. (akinek igen, az meg folyton nyomkodja azon a kurva padon a telefonját, és stoppolja a súlyokat :D ) Nekem kicsi a hallójáratom, így fontos hogy ne legyen vastag a fülbe illeszkedő része, valamint hogy smemilyen pánt ne legyen a nyakamon, mert guggolánál zavaró, padon fekvésnél meg hátrahúzza a fülemből a dugót. Én kicsit nagyon(.. :) )rosszul hallok, emiatt külső bumszli fejhallgató kilőve+hangosan szeretem a zenét, azt viszont nem ha mindenki más is hallgatja, netán zavarok vele valakit. +nem vet fel a pénz, így fontos volt az ár. Volt 3-4 ebayes kínai próbálkozás, na ezek arra jók hogy semmire.Dobozhang, nehézkes csatlakoztatás stb...Volt xiaomi,sony, jbl headsetem is, de végül ami nekem nagyon bevált az a huawei am61. :K Nem nehéz,nem áll ki a fülemből,emiatt nem zavaró, és egész sokat bír, 4-5 naponta töltöm,pedig minden reggel edzés, és melóba menet is használom. Ezzel a kis sonyvan is az a bajom, hogy kiáll a fülemből, és rohadtul zavarna.(+1 áthúzásnál sztem simán útban lenne)

Új hozzászólás Aktív témák