Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • minek?:S

    őstag

    válasz Fritz Teufel #9 üzenetére

    Hát nem tudom.. szerintem gusztustalan.. az átlátszó is, de a szürke meg aztán főleg. Valamint .. melyik a szebb? M7 vagy az M8? az M7, mert nem olyan hosszú. És nagyon jól mutatnak ott a gombok. Egyáltalán nem elavult és nem fogom megköszönni a Google-nak, hogy támogatja a fizikai gombos telefonokat is .. mert még szép, hogy támogatja.. és igen, a kijelzőből veszi a helyet. Másfelől meg a gombokkal megvan az az érzése az embernek, hogy telefont tart a kezében és nem egy nyeletlen ásót vagy pingpong ütőt. Ha már gombokat akarnak, akkor legalább szép gombokat akarjanak, és ne az ő saját fejükben lévő elgondolást erőltessék rá a gyártóra és a userre. Így a kreativitást is rontják, én is tudok akkor egy telefont tervezni ennyi erővel.. semmi kreativitás nincs abban, hogy egy gyártó megszabja a kijelző méretet, hogy hol legyen az előlapi kamera, az érzékelők és a mikrofon/besz. hangszóró. A HTC-nek meg szerintem egyáltalán nem áll jól ez sajnos, Des. 601, M7 és testvérei.. milyen szépek lettek már .. M8 és testvérei pedig egyáltalán nem tetszenek, pedig a formaterv maradt, csak a gugli ráerőlteti a menő telefonokra is a primitivizmust. Nekem ez a véleményem. A Win mobilok sem tetszenek így .. hiába a szép design.. nagyon ronda ez a megoldás. Szerencsére a BB-t legalább lehet gesztusvezérelni és nem kell variálni a gombokon. Inkább legyen fix, de szebb.

    Szerk.: Pedig véleményem szerint a HTC a legjobb és legminőségibb gyártó.

    spawn21

    Konkrétan kikre gondolsz? :)

    [ Szerkesztve ]

    Üdv.:M.

Új hozzászólás Aktív témák