Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lifeforce

    őstag

    válasz Ezekiell #2 üzenetére

    Attól függ kinek.
    Én eleve angolul használom, kínába szánt rommal.
    Mindig is sokkal jobban fejlődött.
    Őszinte leszek, Samsungot kösz de kösz nem, ahogy dzsifon nem kényszerít rá miket használjak a telefonomon, úgy samu sem fog!
    Pedig Samu (galaxy fan) voltam, de átpártoltam a kínai kütyükre.
    Xiaomi lenne a legnyerőbb, ha komolyabban odafigyelnének a cseppállóságra (minimum).
    (Jah minek az... jöhet a kérdés, úgy sem ejtem a vízbe, esőben nem használom... stb)
    Csak hogy ott van a pára, ami hideg meleg hatására a 2. xiaomimat tette tönkre, zászlóshajók ide vagy oda.
    Maradt még a feltört huawei, sajnos nekem az sem jött be, ott a globál támogatás pont ugyan olyan felejtős, egyenlő a nullával... zéró... semmilyen.... nincsen :D
    És még ott az IP68, amit szintén nem tart be a huawei, lehet vízálló (vagy sem mert nem teszteltem), ám egyetlen egyszer szállta meg a por, nem rendeltetélsszerű használat mellett eldobták a garanciát (P20 Pro)!
    Nah az új P30 már csak azért sem lett IP68 :D
    Így aztán maradt a jó kis Meizu, amit ha ezért az árért a kocsi kerekei alá teszek sem aggaszt ha összetörik... naaa... mondom törik... hát ez nem törik...
    Igen, nem IP68, nem víz sem cseppálló, nem por és ütésálló, még is túlélte a telet (állandó pára), 2 építkezés, és még egyszer véletlen ráhajtottam, és nem lett semmi baja.
    Ez idő alatt kivégeztünk a párommal két másik Huawei P20 Prot, és egy S9-et... (melós készülékek, de többségében a sajátunkat használjuk).
    Ez az én véleményem, tehát részemről nem érdekel amit linkeltél mert a Samsungon kívül az összes telefon hivatalos globál - magyar frissítése egy nagy 0!
    Egyet sajnálok csak, hogy a rootot nemrakták bele gyárilag mint a kínaiba, de szerintem ezt is megoldják. (ha nem akkor majd én megoldom ;) )

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák